Kötü gün dostu iyi gün dostu olmayınca dostluk da bitiyormuş

arkadaşlık bu kadar kolay bırakılacak birşeymi

her kötü gününde yanında oldunuz bir iyi gününde yanında olamadınız diye hemen bitiriyor arkadaşlığı ama gerçekden önemli bir nedenim vardı gitmemek için tabi bu nedeni sormadan direk arkadaşlığımız bu kadarmış diyebiliyor

şu an sınırden çatlıyorum ders çalışmam gerekiyor ona bile konsantre olamıyorum

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• sizinki ney biliyormusun.? kuşun kanadının yaptığı rüzgardan, darmadağın olan bir arkadaşlıktan

ne sana, nede arkadaşına bir hayır getirmez... 18-20 yaşlarındasın... artık neyin iyi, neyin kötü olduğunu anlayacak kapasitedesiniz.. daha dolgun, önü açık, doyurucu arkadaşlıklar edinin.. bu sözünde bulunmadı küstüm... yanıma gelmedi küstüm...incir çekirdeğini doldurmayan minik dargınlıklar yapmayın. azıcık daha dirayetli olun, dostluğunuzu, arkadaşlığınızı uzun vadeli yürütmeye gayret edin.. acizane benim fikrim bu tabi... kabul etmeye bilirsin...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Giden gitsin boşver kalan sağlar senin olsun

0|0
    0|0
  • Neye gitmemek için :S

0|0
    0|0
    • iyi güne. :D

• kinasina gitmedigim icin daha dogrusu gidemedim ünide olmam gerekiyordu staj icin gitmemezlikde yapamazdim yoksa gelecek yil tekrarlamam gerekiyor tam bitirmedigim icin stajdan aksam geldim hazirlanip gitmek istesem kinanin bitmesine yakin olcakdi

• E daha demin sordun zaten sen bunu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;