Sevgilim her akşam yatmadan arıyor beni sizce kendi isteğiyle mi yapıyor bunu?

Gün icinde de 3-4 kez arıyor... akşam yatıncada mutlaka arar hemde hergün. bazen 1-2 saat konusuruz. Ben biraz cabuk bozulan alınan biriyim sizce benden cekiniyormudur ondan mi hic aksatmadan arıyor yada erkekler konuşmayı bukadar mı seviyor:)

Güncellemeler:
hepinize tesekkürler:)

0|0
106

En İyi Kız Görüşü

• aklina geliyorsun ilgileniyor ve direk ariyordur. bazilari aklina gelmez aramaz yada geldginde sik bogaz etmiyim diye aramaz ama bu bence ici disi bir havada ucusuo seni duusnuo ve direk ariyor :) ama yok ben buna kac defa beni geceleri aksamlari ara dedim ondan sonra aramaya basladi diyorsan, ozaman sebebi o dur zaten.

1|0
    0|0
    • yok ben böyle bisey söylemedim hic:) yorumun icin sagol hepiniz mutlu ettiniz beni:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• ben telefonda konuşurken kendimi çok kasarım yanımda kimse olmasın isterim ama o kadar fazla konuşmam ya sevgilim olursa günde 1 saat konuşcak bişey bulamam

0|0
    0|0
  • Seneden cekindi icndr ama belliki sewiyoda yani merak edyr anlaslan seni kırmamak icn aksatmyo:-)

0|0
    0|0
  • Babası söylüyor

0|0
    1|0
  • konuşmayı değil saf kızım :) Seni seviyor . . . :) yoksa erkek aramaz hele bu kadar hiç aramaz :)

0|0
    0|0
  • Bende arıyorum yatmadan önce sorun yok yani ;)

0|0
    0|0
  • ben telefonda konusmayı hayatta sevmem sevgilimide aramam o kadar çok korkuyo belki o yuzden arıyor bence öyle olma doğal olmasını sağla gün gelicek bıkıcak çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• istemezse yapmazdı bence. yalnız sende bu alıngan halinle ilgilen sıkıntı olur sonra.

0|0
    0|0
  • Güni içinde az arıyor bence.

0|0
    0|0
  • İçinden gelmese aramaz. Sen istemediğin biriyle bi' kaç saat konuşabilir misin.

0|0
    0|0
  • ilişkiniz cok mu yenı

0|0
    0|0
  • Kendi istegiyle yapiyodur bence..

Sevmese umursamazdi senin alinip bozulmani aramazdi.. :)

0|0
    0|0
  • tatlım aramasa aramıyor diyeceksin bence iyi böylesi sevmese neden arasın :)

0|0
    0|0
  • Seni seviyodur belki ? :)

0|0
    0|0
  • Sevmese niye arasın güzelim.. Elbet içinde birşeyler var ki arıyor..

0|0
    0|0
  • 1-2 saat mı?

Ruhum çekildi birden.

0|0
    0|0
    • Bir iki saat az bile ben telefon actigimda durmadan sarj bitene kadar 6 saat konustugumu bilirim be :))

Yükleniyor... ;