Şişkoların günahı ne?

190 boyum var 107 kiloyum güzel giyiniyorum ama kızları tavlamakta neden başarısızım hiç sıfyahım yok neden neden neden kilolu olmama rağmen kilolu kızlardan hoşlanmıyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
204

En İyi Kız Görüşü

• selam illaki kilollulardan hosalnacaksın dıye bır kanun yok zayıf bırınden hoslan yada balık etlı bırınden o kadarda kafana takma kız tavlamayı bosver bak bende kılolyum bır bayanım mesela bana sevgılın varmı dıyorlar var dıyorum soranlara nasıl olsa er gec bırıyle tanısacaksın yasını bılmıyorum ama takma kafana boyle seylerı zamanla hersey olur sen bıle sasırırsın unutmaa..

0|0
    0|0
    • 89 luyum takmalımıyım

• yok ya daha gencsın ustesınden gelemıyecegın bır sey yoktur emın ol

• saol tatlım allah gönlümğze göre versin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Günah filan deme zayıflamak senin elinde sonuçta diyet yap

0|0
    0|0
  • snn de bi alıcın vardr elbet kiloyla alakası yok nelern yanında ne kızlar var.

0|0
    0|0
    • bnede dört gözle bekliyorum

• kendin demişsin kilolu kızlardan hoşlanmıyormuşsun o bakış açısıyla bak kendine zayıfla çok zor bir şey değil

0|0
    0|0
  • sen de kilo ver biraz.sen kilolu kizlardan hoslanmadigini soylemissin.peki bi kiz neden kilolu bi erkekten hoslansin

0|0
    0|0
    • Cok kilo vermeye calistim halada vermeye calisiyirum ama basarisizimsiki bi diyet programiniz varsatavsiue ederseniz sevinirim.

• egzersiz yap,yagli , sekerli yemeklerden uzak dur.salata ye aciktikca.kola icme, meyve ve meyve suyu da kilo yapiyo.

• süpersin saol tavsiyeler için

• Boyunu avantaja dönüştürmek senin elinde.. Biraz zayıfla hiç bişeyin kalmaz ;)

Ayrıca tavlayamazsın ama aşık edebilirsin :) Aşkın gözü kör ya, malum..

0|0
    0|0
    • olmuyor kilo veremiyorum aksine alıyorum aşk diye bişeye inanmıyorum artık

• bu kadar imkan varken zayıflamayı dene sende?

0|0
    0|0
  • Belki karakterinde ya da duruşunda bir sorun vardır.Bir de kız tavlamak kelimesi hiç hoş değil,çevrendeki kızlar da bu örnekte old. gibi bu gibi şeylere önem veriyorsa,konuşma şeklinden-kendini ifade etme şeklinden olb.

0|0
    0|0
    • yok yaaa hep arkadaş kalalım diyolar mecbur öyle kalıyoz

• off canım sıkıldı be.

püü siftah yapamamış daha rezil

0|0
    0|2
  • Fitness'a gidip vücut geliştir falan fiziğin çok güzel olabilir boyun falan müsait

0|0
    0|0
  • Çok yiyonuz..kapitülasyona katkı =/.

0|0
    0|0
    • sorma yaaa artık bütçe dayanmıyo bana yeye nereye kadar sınırları zorluyorum

• zayifla.

0|1
    0|0
  • zayıfla ..

0|0
    0|0
  • adam gibi adamsan her türlü tavlarsın kilodan önce karakterini ölç biç

0|0
    0|0
    • Bu benimcumlelerimdegil ; cevrrmdeki herkes kisilikli lider bikisioldufumu soyler hata nerde

• komedyenlere bak şişkolar ama çıkıyorlar evleniyorlar sende zayıflarsın sor birşey değil

• dayanamıyorum çevre çok kötü etkiliyo beni

• ben de şişkoyum ama hala adonis-six pack-deltoid diye tutturuyorum

0|0
    0|0
  • Boyun bir harika dostum.

Zayıfla kapayım seni.

0|0
    0|0
  • Kilo vermelisin.

0|0
    0|0
  • 3 katım kadar yemek yemeleri.tek suçları bu.

0|0
    0|0
    • bünye istiyo kardeşim bünye istiyerek yemiyoruz

• o benim problemim değil.

• benim problemim madem çözüm önerisi bulunmucan dedime ortak olmıcan niye cevap yazıyosun kiii

• Zayıflamaya çalış, kiloylada ilgisi yoktur. Boyun gayet iyi.

0|0
    0|0
    • zayıflayamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

• Ben de şişko bi kız olmama rağmen şişko erkek sevmiyorum, göğüs göbek her yerden sallanıyo be kardeşim

0|0
    0|0
    • aynen ya şiman bi kızla kendimi düşünemiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• 100 kişi zayıfla demiş. eahh cevap da veremiyoz ya

0|0
    0|0
  • kızlara tavlamalık bir şey gözüyle bakmazsan bir adım öne geçersin,kısaca niyetini hemen kabak gibi belli etme,ufaktan ufaktan

0|0
    0|0
  • bide kızları düşün ? yine kendilerini prenses buluyolar ama tırtttt, zayıfla kardes

0|0
    0|0
  • zayıflamalısın dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;