Evlenmeyi düşündüğünüz insanın katil olduğunu öğrenirseniz ne yaparsınız?

Çok iyi giden bir ilişkiniz var, hiç bir sorununuz yok. Hatta evlilik hazırlıklarına bile başladınız. Ama öğrendiniz ki o bir katil. Bu durumda ne yapardınız?

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• neden katil olduğunu araştırırım.onu adam öldürmeye iten sebebe bakarım.ona göre psikolojisini anlamaya çalışırım hatta bu durumu psikoloğa danışırım.kafamı toplayıp doğru kararı veririm zaten.

1|0
    0|0
    • Mantıklı bir yaklaşım.Nedenini araştırıp sevgine olabildiğince sahip çıkmak istiyosun.Mücadeleci ruhlu insan seni seçtim:))

• Ya nefsi müdafa olabilir.ya da bi tecavüzcü olabilir adamı öldürmüştür falan olmamalı ama yaptıysa da geçmişte kalmış artık napak.

• teşekkür ederim emerald canım :)) .çokdüşündüm bulamadım insan şöyle birşey var ki insan sadece bedenen öldürülmez eğer o kişi onun canını yakmışsa ruhunda bir cinayet işlemişse o da o ruhsuz insana anca canını alarak hesabını sormuştur.bir teröristi öldürmüşse yanlışlıkla öldürmüşse ya da nevsi müdafa yapmışsa kız kardeşine tecavüz edilmesini engellemek için yaptıysa vs vs bunun gibi şeylerde birşey demem ben kusura bakma.asla yapmam demeyeli çünkü hayat bizi nereye sürükler bilemeyiz.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Zaten ömrü hapiste geçecek. Neden onunla evlenip kendimi hapse atayım, onunla beraber kendimi de cezalandırayım ki...

2|0
    0|0
    • Yatmış çıkmış belki.Ya da onun öldürdüğü ortaya çıkmamış.Rahat rahat elini kolunu sallaya sallaya dolanabiliyo ortalıkta.

• haha beni öldürmesinden korkar kaçarım ha güzel cevap:))

• Eee ne yapayım yani :)

• Enteresan olaylar üreten bir arkadaşsın takdirle takip ediyorum :) öldürme nedenini öğrenmek lazım belki çok önemli sebebi var belki nefsi müdafa var sebep önce sebep

2|0
    0|0
    • Teşekkür ederim sünger bob beyefendi.ben de sizin sorulara verdiğiniz cevapları büyük bir keyifle okuyorum.İyiki varsınız efendim:))

• soru garip. elbette ki anında bitiririm.

1|0
    0|0
  • alışmış kudurmuştan beter deyip cızlardım,bellimi olur ne yapacağı :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ayyy kaç kız kurtar kendini evlenme. yine seversin ya, ne düzgün adamlar var. dışlamıyorum ama bence evlenme...

0|0
    0|0
    • Dizi izleyen anneannemi hatırlattı bu cevap bana :)

• bende bu sözleri dizilerden öğrenmiştim zaten belki ananenle beraber bakmışızdır dizilere:))

• Ya yok benim hayatımda hiç kimse yok.sadece aklıma geldi nedense.Böyle bir durumda olsam napardım dedim.İşin içinden çıkamayınca size de sordum cevaplarınızı merak ettiğim için:))

• insana kıyan insan olamaz..

1|0
    0|0
    • Evet ama atıyorum eşinin geçmişte böyle bişey yaptığını öğrensen mesela. Ne yaparsın?

• hihihihhi zevkle:) şaka maka çok yanlışşş...tasvip et mi yo ruz

• Tabi canım insan öldürmek tasvip edilemez bir şey.Bugün birden aklıma geldi nerden geldiyse.Ben çok kararsız kaldım da sizlere de bir sorayım istedim.Görüşlerinizi merak ettim.

• evlenmem bugün ona yarın bana huylu huyundan vazgeçmez

1|0
    0|0
  • İnsan öldürmek suçunu işlemiş bir insanla evlenmek, zor bir karar olsa gerek.

Onu anlamaya çalışırdım. Kalbimin sesini dinlerdim.

0|0
    0|0
    • Hımm ilginç bir yaklaşım.Cesur gördüm seni.

• Evet eğer gerçekten pişman olduysa ve vicdan sahibi bir zat ise ben de düzelebilme ihtimali olduğunu düşünüyorum.

• Hayat işte. Kimini suçlu yapar, kimini mağdur.

• İhbar ederim :P

0|0
    0|0
  • sen bugün bununla ilgili bir haber mi okudun emerald?:)

topukla kaç yapardım.

1|0
    0|0
    • Ya yok bugün duştayken aklıma geldi.Başıma böyle bişey gelse napardım dedim.belki başıma yediğim darbeden aklıma böyle şeyler gelmiş olabilir.Ama sanırım ben vazgeçmezdim sevdiğim insandan.Ölümüm onun elinden olsun derdim heralde:))

• Asla evlenmem hemen hayatımdan çıkarırım bi katilden nasıl bi gelecek beklenir ki.. Bi başka insanın neden ne olursa olsun yaşama hakkını alan insandan hiçbişey olamaz.

0|0
    0|0
  • Amaaaaan iyi ki evlenmeden önce öğrenmişim diye sevinirim ve hayatımdan yollarım

1|0
    0|0
  • evlenirim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;