Namus meselesi erkekler siz okuyun anlatın.

Siz bir abi baba olarak bu durumda napardınız. Kızınış sevdalanıyo beş sene bir oğlanla çıkıyo.bu beş senenin için oğlan mesleğini bitirince evlencem diyip yeminler edip kızı ikna edip yatıp kalkıyo üç senedir. Şimdi bu oğlan bu kızı terk etti kızda korkusundan ailesine herşeyi anlatıyo kandırıldını anlatıyo. Sonra babası oğlanı arıyıp namusu temizle diyip kızıyo oğlana bu seferde oğlan diyo ben dyıl başkasınla yattmişdir. Snr bu oğlan bu kıza sinirlenip kıza mesaj çekiyo ne anlatıyon diye yattım yattım kullandım diyo. Kızın babası ailesi bu mesaj okuyor. Sizne yapardınız şimdi?ve bu oğlan abisine kardesinle bunlarınsunlar yaptım kullandım.

0|0
1022

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Sırf o istedi diye vermedin ya zorla da yapmadiysa diycek yok. Pistin tekiymis ama yapcak bir şey kalmamış olan olmuş 3 sene çatır çatır

0|0
    0|0
  • gider adamın sülalesini s... daha sonra gelir kızımlada konusurdm gözünü korkuturdm (peki kızda acılma falan olmusmu .s orası önemli

0|0
    0|1
  • ah be kızım 5 sene cıktın dıye bırakmıcakmı sanıyosun .geri kalan hayatında başarılar .

0|0
    0|0
    • Yeminlere inandim icin oyle sandim bide ilk sevgilim

• Aklın nerdeydi yatarken ? Bunları hiç mi düşünmedin ?

0|0
    0|0
    • Aklim nerdeydi nekadar cok korktum igrebdim agladim o gun. Aileme nasil yapa bidim diye oyle cok agladim oda bana gelip takma uzulme sen benimkarim.olcaksin diye aileisnin uzerineyemin etti.

• kızıma derımkı cocukken. her kemık atana gıtme derım. bundan ne cıkartırsa o

0|0
    0|0
  • sendede suç var hep uat hem ailene anlat

0|1
    0|0
    • Sucun cogu bende evet ama ailece tanisiyoruz madem amaci buydu niye kulandi? Ben bekle dedim olmaz dedim zorladi hadi hadi dedi guvenmiyonmu yeminler etti

• Namus davası bu.Kan çıkar.

0|0
    0|0
  • çocuğa bişey yapmaya, evlenmeye zorlamaya falan hakları yok. kızlarının öyle bir şey yapmasını istemiyorlardıysa ona göre yetiştirseydiler. ama olan olmuş artık sonuçta kendi kızları. sahiplenmeleri lazım.

0|2
    1|0
    • eksileyen neden eksilediğini de açıklasaydı keşke. bu arada yorumu tekrar okudum ayrıca belirtmemişim ama çocuğun yaptıklarını hiç bi şekilde savunmuyorum.

• Önce kızım neden neden oğlanlarla yattı diye kendime sorardım. Sonra dizimi döverdim.

0|2
    0|0
  • Tecavüze uğramadiktan sonra herhangi bir hak iddia edemez kız kanmasaydı kanmak istemiş

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...