Eski sevgiliniz karşınızdan eşi ve çocuğu ile geliyor ne yaparsınız?

Eski sevgiliniz ve severek ayrıldığınız kız veya erkek evlenmiş çoluk çocuğa karışmış ve hiç beklenmedik bir anda size doğru eşi ve çoğuyla beraber geliyor ve sizde onu yıllardır görmüyordunuz, haber alamıyordunuz böyle bir durumda tepkiniz ne olurdu?

0|0
76

En İyi Kız Görüşü

• yanından geçerken çocuğuna bakardım süzerdim heralde kime benziyo diye sonra anıra anıra ağlardım evlenilecek kız omuydu diye=((

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• karısıyla kolkola görmüştüm. yanımda yakışıklı bir sevgilim vardı bastım kahkayı keyfi yerinde misali dibi düştü. Çok güzel oldu .Benim için nispet yapmaktan öteye gitmeyen bi rdurum.Pekte umurumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Küçümser bir gülüş ve bakış atardım. "Ahah şuna bak evlenmiş, benim önümde uzun yıllar var hayatımı yaşıyorum." şeklinde bir anlam çıkarmalı.

0|0
    0|0
  • Allah düşmanımın başına bile vermesin böyle bi şeyi

0|0
    0|0
  • Hayatta herşey kısmet

0|0
    0|0
  • Çok kötü olurum ya.

0|1
    0|0
  • Selam verirdim O anki karşılaşma durumuna bağlı.Yada kötü ayrıldıysam bakmazdım.

Çocuğu severdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kayle bile almam...

0|0
    0|0
  • halini hatrını sorarım ve benden iyisini bulduğu için sevinirim o mutlu olduğu için ben de mutlu olurum

0|0
    0|0
  • eski sevgilim kocasıyla değilde çocuğuyla karşıma çıkabilir çünkü boşandı ;))

ne yaparım bilmiyorum yaaaa inş karşılaşmam;((

0|0
    0|0
    • sen bu ks de fazla takılma matrax eskıyı destiriyorlar adama :)))

• cocuk bana benziyo derdim ://

1|0
    0|0
  • Kardaş sen cok ıssız adamı seyrettin heralde.

0|0
    0|0
  • tuhaf olurum ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...