Jigolo sitesinde kaydını buldum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Arkadaşlar bugün erkek arkadaşımın mailine jigolo sitesinden gelen maili gördüm. Önce spamdır diye düşündüm fakat maile yine aktivasyon maili istediğimde öyle olmadığını gördüm. Üye olmuş yani siteye. Kendisiyle ilgilli bir kaç cümle de yazmış. Bu arada kendisi 28 yaşında.

İnanın neye uğradığımı şaşırdım.Sadece arayıp " hayatım jigolo sitesindeki üyeliğini iptal ettim" dedim. Ne diyeceğini bilemedi özür diledi meraktan dedi. Bağır küfür et ama birşey söyle dedi ben sustum. Yalnız en son teli kaparken maaşımı aldığımda seni istiyorum, 2000 lira karşılığında dedim ve kapattım.

Sizce ne yapmalıyım? Önümüzdeki ay söz düşünüyorduk. Ayrıl diyeceksiniz o Allahın emri zaten ama yavaş bir ölüm hazırlamalıyım ona. Yardımlarınızı bekliyorum
Jigolo sitesinde kaydını buldum, ne yapmalıyım?