Yarış motoru kullananlar var mı?

arkadaşlar hiç yarış motoru kullandınız veya arkasına bindiniz mi?

o derece süratli bir motorun üzerinde olmak nasıl bir duygu?

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• ben 1 ay kadar kullandım ailemin zoruyla satmak durumunda kaldım. hakkımızı helal etmeyiz dediler bende motoru sattım şu an bmw kullanıyorum :D ama motorun zevki hiç bir şeyde yok olamaz.. kawasaki zzr 1200 ;)

0|0
    0|0
    • canli tabut diyorlarmis yaris motorlari icin:) ailen haksizda degil yani

• sagsalim binip sagsalim inmeyi nasib etsin..:)

• amin inşallah :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Araba kullanmaya benzemez race motosikletler herhangi bir 1000cc lik race 150 ps civarında güce sahip oluyor ve 0-100 hızlanması 3-4 sn düşün artık son model bir ferrari ile aynı hızlanmaya sahip ve ağırlığına göre inanılmaz bir güce sahip ayrıca kullanması en zor olan motosikletler racelar çünkü motosikletin üzerine yatıyosun ve görüş açın dar oluyor ve türkiye trafiğinde motosikletlilere verilen değeride düşündün mü bilen biri için bile cesaret gerektiriyor kullanmasıı

0|0
    0|0
  • Tüm damarlarının çekildiği ve tüylerinin yerinden fırlayacak gibi dikilmesi adrenalin tutkusu bambaşka bir şey hey gidi rahmetli motorum cok özledim :(

0|0
    0|0
  • sukutur olur mu :) o motorlar fena param olsa alırdım adrenalin heyecan tavan yapar mahalledeki gençlerde var mahalle ağlıyor sesten :)

0|0
    0|0
  • racıng motorları hayatımın vazgecılmesı 1000lık bıtane su an kullanıyorum.cok tecrube gerektırır sakın ama sakın motor gecmısı olmayanlar bınmesın bıkere kaza gecırdım 1ay kartal arastırmada yatdım dusunun artık.

0|0
    0|0
    • link bu vıdeoyu ızlersenız ne dedıgımı daha ıyı anlarsınız

• ben buna dırek bınmedım yıllardır motor merakı var kademe kademe bunlara dırek bınmek zaten ölmekle eş degerdır.bunların 100km uzerıne cıkması bıkac sanıye.ayrıca hız zevkımızı bastırmak ıcın hafta sonları otobana cıkar orda sürat yaparız yerlesım bırımlerı ıcınde yolların ve trafıgın durumundan o hızlara ıstesende cıkamazsın.

• haklisin direkt binmek mümkün degil.Seni tebrik ediyorum ya..ne cesaret!

• İşte bende diyorum ki paraşütle atla daha iyi. Ölürsen bari daha zevkli birşey için öl :D

0|0
    0|0
  • Gayet güzeldir ama onun yerine paraşütle atlamayı tercih ederim. Hayatta kalma olasılığı aynıdır.

0|0
    0|0
  • Kullandım

Çok heyecan verici bir duygu . Çünkü ölümle burun buruna yaşıyorsun

Bir gün motorla 25 saattir :)

0|0
    0|0
  • Yaris motoru değil ama, AUDİ RS 5 Kullanıyorum.

Şunu söyleyebilirim Koltuğa yapışmak Fantastik bir duygu!

0|0
    0|0
  • Yarış bisikleti olur mu ?

0|0
    0|0
  • güzel bi duygu o an ölüme gittiğini daha yakın hissediyosun

0|0
    0|0
  • kawazaki var bende 900'lük..

0|0
    0|0
  • Düşmez isen çok iyi bir duygu.3 sene sonra almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;