Eski sevgilinizi karşınızda görseniz...

şu an evlisiniz ve unutamadığınız eski sevgilinizle ummadığınız bir anda karşılaştınız.size kısaca merhaba dedi.tepkiniz ne olurdu..

Güncellemeler:
çünkü başımdan geçti böyle bir olay.en güzel lise yıllarımdı onunla tanıştığımda 3 yıllık bir görüşmem olmuştu.çok sevmiştik birbirimizi.ama olmadı işte bir araya gelemedik.ayrılmamız gerekti çünkü.ve ben ona olan kızgınlığımla başka başka hatalar yaptım.evlendim.aradan yıllar geçti.beklemediğim bir anda karşılaştım onunla.şok olmuştum.içim bir tuhaf olmuştu.nasıl bir his bilemzsiniz.içim acıdı resmen.ve bana yaklaştı.nasılsın diye sordu.konuşamadım...

0|0
824

En İyi Erkek Görüşü

• Yani üzücü bir durum.Kaldı ki,istemeyerek ayrılmişsiniz.Birde sen üstüne tuz,biber misali başka hatalar yapmişsin.Şimdide onu görünce içim cız etti diyorsun.Buradan anlaşilan hala ona karşi hissiyatın var.Ve sevıyorsun.Birde mutlu değilsin.Vicdanın,kalbin mantıgın,bu üç unsur seni dogru yola sürüklemeli.Fakat selam verince apişip kalmanda.Senin ne kadar temiz yürekli biri olduğunu gösterır.Hakkında herşeyin hayırlısı...

0|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• merhaba, daha da gereksiz küfretmeyeceksen kahve ısmarlayım, biliyorsun konuştuk aştık bunları sıkma ama canımı, iyi birisin ama bu yetmedi ikimize.İşim var çabuk ver kararını...asdasd

0|0
    0|1
  • gülümser geçerim...

0|0
    0|1
  • bazı izler vardır silinmeyen tıpkı avuç içindeki çizgiler gibi, aynı şey bende oldu ama ben karşılaşmadım ama bana maiil atmıştı evleniorum diye, o an dilim ttuldu, cevap veremedim aklım beynim kitlendi, hayatımda hiç böyle olmamıştım dizlerim bağı çözüldü.kızamadım bile canım o kadar acıdıkı bu acıyı hiç unutmadım aradan 10 yıl geçmesine ragmen

0|0
    0|1
    • hayat böyle bişey işte

• ama başka şekildede düşünmek gerek onunla devam etseydin neler yaşardın acaba.belki çok ii olacak belkide ii olmamış diyecektin veya diyecektik.dediğin gibi hayat işte

• Onu unutamadan başkasını sevip nasıl evlendin ? (Mantık evliliği değilse tabi )

0|0
    0|1
    • acı bir hikaye duymak istemezsin

• Para faktörümü girdi araya gene.

• mantık evliliği deyince paramı oluyor birtek.ne alaka.

• Pardon isim neydi¿

0|0
    0|1
  • valla benım karsıma çıksa yaptıgı salakca şeyler(evlilik ıcın ailesıne acılamaması vs gıbı) vururum tokadı.

0|0
    0|1
  • evli olduğum halde eski sevgilimi unutamıyorsam hiç evlenmezdim daha iyiydi... intihar girişimlerinde bulunabilirdim...

0|0
    0|0
  • Meraba deyip yoluma devam ederdim.

0|0
    0|0
  • hiç

0|0
    0|1
  • allahın selamı ya da merhabası bu . düşman da olsan alınır. ama önemli olan Merhaba da Kalmasıdır... Selamların eksik olmadığı günler dilerim..

0|0
    0|1
  • peki o evlendimi?ne güzel insan olarak bakıp merhaba demek mutluluklar dilemek,şuanki durumlarda böyle ilişki zor,genelde düşmanlıkla bitiyor

0|0
    0|1
    • gayet seviyeli bir şekilde ayrıldık.evet şu an evli...ve o günden sonra hiç görmedim.allah mutlu etsin yinede...

• daha önce ne yaşadığınızı bilmeden bişey demek zor. ama ben gidip muhabbet ederdim sanırım. mutlu bi dönem geçirdik, kavgasız ayrıldık.

0|0
    0|1
    • daha öncesinde çok büyük aşk yaşadınız ve talihsizliktir ayrılmak zorunda kaldınız.yıllar sonra karşına çıkıyor.bişey hissetmezmiydin

• mutlaka hissedersin bişeyler, sonuçta yarım kalan bişeyler var eskilerden.

• ve aleyküm selam derdim

0|0
    0|0
  • içime korkular girerdi

0|0
    0|1
  • ooo sen kimdin yaw:D

0|0
    0|1
  • kötü bi şekilde bitmediyse eğer konusabilirim bunda sorun yok

0|0
    0|1
  • selamın hello eski hatun derim

0|0
    0|0
  • fenaaa çok fenaa

0|0
    0|1
  • naber la diyip yanağından bi makas alırım

0|0
    0|1
  • Medenice selamını alırdım ötesi yok...

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• Eski sevgilim olmadığı için nema problema ,hele ki unutamamak benim için imkansız .

espirikli bir cevap olurdu " naber len mal müdürü "

1|0
    0|1
  • O insanı unutamadıysam neden evleneyim ki? Evlenmişsem benim için önemli olan sadece yanımda olan kişidir, yoluma devam ederim görüp görmemek bir şey değiştirmez

0|1
    0|0
  • unutamadığım biri varken başkasıyla evlenmeyeceğim için byle bir durumda kalmam. normalde karşılaşınca hal hatır sorarım ki soruyorum zaten

0|0
    0|0
  • hiç üzücü bir durum değil..başkasıyla evlendiysem zaten onu artık sevmiyorumdur..selam bile vermem...

0|0
    0|0
  • bende merhaba der geçerim heralde bilemedim şimdi o an ki ruh haline bağlı

0|0
    0|0
  • geçen gün önümden geçti "şu adrese nasıl gidebilirim?" diye sorasım geldi

o kadar sıradan biri olmuş gözümde

0|0
    0|1
  • gormemezlikten gelirdim. o selam verseydi sen kimsin diye cevap verirdim :))

0|0
    0|1
  • unutamadığım biri varsa evlenmem zaten bu birincisi. bu durumda karşıdan gelen unutamadığım eski sevgilim değil de, "bir zamanlar güzel zaman geçirdiğim, ancak çeşitli sebeplerle birlikteliğimizi sonlandırdığımız kişi"dir. selam veririm, hal hatır sorarım.

0|0
    0|1
    • bende öyle düşündüm zaten.fakat yinede canım yandı...

Yükleniyor... ;