Bir sağlık ya da spor uzmanı bakabilir mi?

Benim boyum 1.60 kilom 42. Ailedeki bütün kadınların göğüsleri iri. Benimkiler sanırım çok zayıf olduğum için limon gibiler. Benim kilo almam gerek ancak yağlar göğsümde tutulsun istiyorum. Nasıl beslenmeliyim ya da nasıl bir spor yapmalıyım. Bu konuda bilinçli olan kişiler yazarsa çok sevinirim.

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• İdeal kilonun altındasın. Göğüsleriniz yağ bezesinden oluşur bunun için yumuşaktır ve yağlı vücutta büyük durur. Sporcuların dikkat ederseniz küçük ve serttir bunun sebebi yağ az ve kas gelişimidir.
    Spor yaparak zayıflanılacağı gibi kilo yani kütlesel artış da olacaktır. Spor tavsiye ediyorum 8-10 kilo kadar eksiğin var

0|0
    0|0
    • Kilo aldıran spor hareketleri nelerdir peki.

• Sporcuların küçük olur diyorsun?

• Sporu iş olarak yapan bayanların küçük olur ama diğer türlü bel ince hatlar belli olunca göğüsde vucuda göre daha belirgin şekilde olur. fitness ve pilatesle uğrasan sağlık ve görünüm için yapan bayanlara bakabilirsin örnek olarak :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bölgesel yağlanma diye bir şey yok. Kilo aldıkça her yerin gibi göğüslerinde büyür.

0|0
    0|0
  • bol bol kola iç ayda 5 kilo banko alırsın

0|0
    0|0
  • Hıc bırsey yapma en kısa zamanda cok buyuk dıye sıkayet edıceksın bak gorursunn :))

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• Evet dedıgım gıbıı :)) burada yasın kucuk dıye detaylandıramıyorum ama dedıgım gıbı

• Her sabah bir yemek kaşığı zeytin yağı iç ve günde15-20 hurma tuket

0|0
    0|0
  • Yağlı yiyeceklrr ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhendisim bende buyur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;