Alex de Souza Sneijder in Kendisinden Daha İyi Futbolcu Olduğunu Söyledi?

Twittera kaptan senmi daha iyisin yoksa Sneijder mi sorusuna Sneijder cevabını verdi sizin yorumunuz nedir?

0|0
213

En İyi Erkek Görüşü

• Sorulması bile hata. Tabiki de sneijder adamın Avrupa geçmişi ve şampiyonlar ligi kupası var.

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• alçak gönüllük etmiş

2|1
    0|3
  • işte o alex gizli adam adamlığını ne olduğunu bilir misiniz ben dese kendini beğenmiş olur şimdi alex sneijderden iyi diyor sneijderde alex gibi goller atsın sonra kıyaslama yapın alex ne büyük topçuya herkezle kıyaslıyorlar
    www.hurhaber.com/images/image/A4Ic4l9CIAISRx3.jpg

0|0
    0|0
    • Sneijder dunya yıldızı

• alex bile sneijde diyor diye soru açmışsın gizliden alexe sabri mi sen diyorlar sabri diyor şimdi sabri alexden iyi mi oldu kralspor.ensonhaber.com/...-cevabi-2015-02-10.html

• Sabri yle Alex bir kere farklı mevkilerin oyuncuları bunun bir şaka usulü olduğunu anlayamadinmı

Erkekler Ne Diyor 12

• Dogrulari solemis kariyerleride ortada alex sadece turkiyedeki donem olarak sneijderden iyi olur genel olarak sneijder dunya capinda.

0|0
    1|0
  • Alex adamdı adam.

1|0
    0|2
    • Halada öyle degil mi

• Ve halen daha öyle. Bir Galatasaray taraftarı olarak ülkeme gelmiş iki yabancıya sempatim oldu. Hagi : kendisini sevdirdi Alex : saygı duyduyrdu kendisine.

• Kendini beğenmiş olmaktansa başkalarını beğenmek ne kadar güzel bir davranış değil mi sizce de?

1|0
    0|0
    • Alex Sneijder den daha iyi bir oyuncu degilki zaten

• Önce ki'yi ayrı yazmayı öğren.
      Yazdığımdan o sonucu mu çıkardın hem senin anlama kabiliyetin karşısında şapka çıkarıyorum.
      Adam kendini beğenmişlik yapmamış dedim sadece.

• Adamsın Alex. bu kadar mütevazi alçak gönüllü bir futbolcu daha gelmedi bu ülkeye. biri sabrimi senmi diye sorsa eminim sabri der.

1|0
    0|1
    • Adamlik konusunda sana katılıyorum ama futbolculuk konusunda sneijder daha iyi

• gördük dün. uykudan kalkmış gibiydi

• Alexide gördük

• Adam sempatik iyi niyetli kendini büyük görmüyor ben bir bjk li olarak söylüyorum. Kaptanlık sıralamasında 1-Alex
    2-Hagi
    3-wesley

1|0
    0|0
    • Yorumuna saygı duyuyorum ama kaptanlık konusunu anlayamadim

• İyilik sırası diyelim alex yürüyerek top oynuyodu 1 numara o sneijder ve hagi başa baş

• iyi futbolcu ya da değil onu sabaha kadar tartışırız ama Sneijder den daha ADAM olduğu kesin... ;)

1|0
    0|0
    • Aslında Sneijderde karakterli bir oyuncu ama sanırım Melo onuda bozdu

• büyük insan büyük olduğunu, fakat büyüklük lafının küçüklük olduğunu çok iyi bilir.

0|1
    0|0
  • Alexede bunu demek yakışırdı Adamsın Alex

1|0
    0|0
  • Gerçekler her zaman can yakar.

0|0
    0|0
  • Sneijder ın geçmiş başarıları daha kabarık. Ama Bence Alex daha aktif ve başarılıydı Türk liginde.

0|0
    0|0
    • Türkiye liginde Alex daha başarılı zaten yaklaşık 9 sene oynadı Turkiyede ama Sneijderinde ciddi bir avrupa kariyeri var büyük başarılar kazandı Galatasaraya gelişine hala inanamıyorum

• Galatasaray'a gelirken büyük sakatlık geçirmişti. Alex türkiyede hagi ile kıyaslanır. Ama en iyisi Hagi'dir.

• Sneijderi sadece Turkiyedeki performansina göre değerlendirmek yanlış bence. Sneijder 2011 di yanlış hatirlamıyorsam o zamanlar dünyanın en iyi oyuncusu olarak gösteriliyordu. Şu andada Hollandanın 10 numarasi. Kaldiki Türkiye performansida iyi sayilir özellikle geçen sene yanlış mevkide oynatilmasına rağmen çok iyidi.

• doğru diyor

0|0
    1|0
  • :) adam alçak gönüllülük etmiş sen de burada sidik yarıştırıyosun. Alex 'in Fenerbahçe'ye katkıları ile Sjenider'in Galatasaray'a katkıları ölçülemez bile açık ara Alex. Ama alex ben dese sence onun hakkında ne düşünürdük?

2|0
    0|1
    • Sneijder in Avrupa kariyerini biliyormusunki böyle konuşuyorsun Turkiyedemi başarılı olmak önemli yoksa dünyanın rn iyi liglerindemi

• Peki sneijderin mi alexin mi daha iyi olup olmadığı seni neden ilgilendiriyor o zaman?

• Alex böyle dedi diye sordum

Yükleniyor... ;