Internette ilişki yaşamak

afedersiniz ama bana çok saçma geliyo abaza erkeklerin hepsi girmiş internete selam tanışalım mı yazıyo ve bazı salak kızlarda cevap veriyo hani ne olmasını bekliyosunuz anlamıyorum kızlr erkeklerin amaclarını anlıyamıyomusunuz , erkekler sizde gerçek hayatta kız bulamayacak kdar düştünüz mü? sizce doğru mu internettern tanışıp ilişkiye başlamak yoksa yanlış mı? he tabi bilemicem her erkekte öyle değil o yüzden yanlış anlamayın yargılacı sözlerde buunmayın sadece yanlış düşünüyosun deseniz anlarım abartıp atağa geçmenize gerek yok şimdiden teşekkürler :)

Güncellemeler:
erkeklere abaza yada kızlara salak deme gibi bir niyetim yok öyle anlayanlar için özür dilerim :)

0|0
829

En İyi Erkek Görüşü

• ben şu an 17 yasındayım, tam ergen dönemlerim (sivilce felan çıkmıyor ama olsun).Bu yasıma kadar ciddi bir kız arkadaşım olmadı veya herhangi bir kızla bile el ele tutuşmuşluğumuz yok, ama hiç bir zaman kimseyide Abazalıkla felan rahatsız etmedim faceden twitter'dan felan Selam tanışalımmı gibisinden birşeyde yapmadım..Yapan erkekler var.50-60 yasındaki adamlar bile yapıyor, 20-21 yasındaki içine kapanık erkekler neden yapmasın ki onlarında tek ümidi sanal hayat.. :D

Yani bence kişilik meselesi :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• bazen yaşadığın bölgeden dışarı çok sık cımıyor olabilirsiniz. bu nedenle bulundugunuz bölgedeki insanların size uygun olmadıgını düşünebilirsiniz. internet üzerinde sonuçta elinin altında bir dünya var. her türlü insan ile tanışabiliyorsunuz. Tabiki bu erkeklerin %90 ı abaza niteliğini taşıyor. Ama seninde kabul ettiğin gibi her erkek aynı değil. Kendimden örnek verebilirim. 3 kişiyle tanıştım ben tanıştığım kişilere bir güzel söz yazarak başladım muhabbete biri ile 4 sene süren bir ilişki yaşadım ve diğer ikisi ile arkadaş olarka konusup görüşmeye devam ediyorum. Arkadaş edinmeyi seviyorum konuşmak tanışmak sorunları paylaşmak güzel oluyor.

0|0
    0|0
  • internettekiler yalancı, gerçek hayattakilerin hepsi dürüst, öyle mi?

genelleme yapmamak lazım bence...

buradan da çok sağlam ilişkiler kurulup yürütülebilir rahatlıkla...

İlle de herkesin aktif bir sosyal hayatı olmak zorunda değil... Sosyal ortamlara vakit ayıramayan birinin internet başında birileriyle sohbet etmesi gayet normal...

0|1
    1|0
    • kısaca şöyle diyelm millet enayi gerçekteknden hayr yok nettekndemi olucak :))

• anlaşabiliyorsak sorun yok ;)

• anlaştığımızı kim söyledi

• internette sadece arkadaş olabilirsin. belki begenirsin. Ama gercek hayata taşımadıkdan sonra ne sevgili olursun ne de aşık. Tabi gercek hayatta birbirinizi begenip hoslanır mısınız mechul

0|0
    0|0
  • İnsanın karakterini ortaya koyan bir durum bu malesef böyle bir ülkede yaşıyoruz karakteri düzgün ve kültürlü bir erkek asla bunu yapmaz karakterli ve kültürlü bir kızda o salaklara cevap vermez o erkeklerde zaten bir tek internetten kızlarla konuşmayı bilir yüz yüze cesaret edemez ben kendi adıma konuşayım asla tanımadığım bir kıza selam naber gibi sözler yazmam kız bulmakta ne var allah aşkına size şunu söyleyim sevgili bulmak İphone 5 almaktan daha kolay

0|0
    0|0
  • eğerki kendine göre kriterlerin, şartların varsa ne aradığını biliyorsan, kişiliği oturmuş birisi isen bence interneti başlangıç için bir adım olarak görmende yanlış bir şey yok. Ama tabi dediğim gibi seçici olmak şart, zaten illa bir ilişki amaçlayarak internete giriyorsan kendini buna şartlıyorsan ,yanlış yapmaya fazladan bir adım daha yakınsın demektir.

0|0
    0|0
  • benim öyle senin idrak ettiğin gibi abuk-subuk hal ve tavırlarım yok... haa olanda var tabii.. her yerde olduğu gibi buradada vardır... sadece erkek değil yalnız kızlarda var... bura sosyal paylaşım sitesi... kimi çevresine anlatamadığı bir sorunu olursa onu soruyor, kimi cevaplarıyla ve sorularıyla gırgır geçiyor...yani bence güzel bir site.. sen neden sinirlendin bilemiyorum.?

0|0
    0|0
  • sen selam yazan erkekler abaza cevap veren kızlarada salak dedigin sürece gercek ilişkinin nasıl başlayacagını nasıl olgunlaşacagını asla anlayamazsın..bırakın bu önyargıları istemiyorsan mesaj almak kapatırsın mesajları..almak isteyenlere böyle kulp takmaya çalışman sadece onlara gıpte ettigini gösterir..internet kişilerin tanışması için aractır tıpkı diger tanışma yolları gibi bazısı kullanır bazısıda kullanmaz..kullananlar abaza, salak olmaz kullanmayanlarda başka bişey olmaz..

0|0
    0|0
    • sakin ol niye bu kadar üstüne alındın ki

• bu konuda haklısın tamamdır

• teşekkür ederim soruyu güncelleyip yanlış anlamaları ortadan kaldırdıgın için, kolaylıklar dilerim hayatında..

• Aynen katılıyorum sana. İnternetten kızlarla tanışıp sevgili yapacak kadar aciz erkek çok maalesef. Tamam, kızlarla tanışırsın sohbet edersin, gülersin geçersin. Ama bu ilişkiyi aşk boyutuna taşımanın anlamı yok. Çok saçma bir şey bu.

0|0
    0|0
  • illa msninini ver, burdan yazışalım olmuyor mu diyorum

olmaz kasıyomuş

e tamam al kardeşim o halde cam açalım

buluşalım vs

amaan

0|0
    0|0
  • dogru olmaya dogrusunuzda.sızınde ekledıgınız gıbı herkes aynı deıldır.belkı kızlarda bunu dusunerek cevap verıyor gercek bır ılışkı ıstıyor.zaten erkek dedıgınız gıbı dırek mevzuya gırerse hayır bekleme ama dedıgım gıbı her ınsan bır degıl...

0|0
    0|0
  • arkadaşlar siz siz olun kimseye kalbinizi kolay kolay kaptıramyın çünkü duruşu ağır ama düşünceleri karanlık olan insanlarla karşılaşıp kaybedilmek zor

0|0
    0|0
  • internetden iliski olmaz hele uzak sehirlerde yasiyorsaniz o kisiden

hepsi fake yalandir cok az tutar oda sans bosever internetden sevgili bulunmas

0|0
    0|0
  • Bazıları çekingendir sosyal ortamı yoktur niye hemen abaza muamelesi görülüyorki bunlara , ama direk tanışalım mı diyen pardon ama onlara öküz diyorum ben işin daha inceliğini bilmeden yaparsa evet çok çok saçma

0|0
    0|0
    • cinsel ilişki olarak yaklaşanlara dedim zaten onları bütün erkeklere genelleme yapmadım

• Selam kızlar.

0|0
    0|0
  • internette cevap aramak gibi gerçekci olabilir

0|0
    0|0
  • nedense bole avaz avaz bagiranlar o halti oncelikle yiyenlerdir... cin atasozu

0|1
    0|0
  • dinime söven müslüman olsa . senide biliyorum geç bunları

1|0
    0|0
  • Karşılıklı soru cevaplanır en iyi cevap seçilir.

Kızlar ekleyin.

1|0
    0|0
  • erkekler hep abaza kızlar hep salak ağzına sağlık

0|0
    0|0
  • kızlar çok saf oluyor yeterki karşısında yakışıklı bi erkek olsun akılları başlarından gidiyor :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 8

• bazi insnalrin cevresi fazla büyük diildir ozaman ciddi ilsikielrd jurulup bulusa bilinir ben internetde tanisip evelnenleide gördüm bu her ekrke icin gecerli degildir tabikide

1|0
    0|1
  • Böyle konularda genelleme yapmak gerçekten çok yanlış. Sen hep kötü örnekler yaşamış olabilirsin ama benim internette tanıştığım 6-7 senelik arkadaşlarım var. İnternette tanışarak başlayan ilişkimde oldu 4 sene sürdü. Önemli olan nerede başladığı değil ki. Zamanla insan dürüstçe davranıp hem güven veriyor, hem de karşındakinden o güveni alabiliyorsa hiç bir mahsuru yok bence. Şuana bakarsak biraz haklısın artık işin dozunu kaçırdılar ama herkes aynı değil ve genelde en başında niyetini belli ediyorlar, sende ona göre tavır koyuyorsun zaten.. Ama imkansız değil bunu belirteyim. Hatta realde daha çok kazık yedim bile diyebilirim.

0|0
    0|0
    • sende haklısın tabikide bazen evlenenler bile var yani ama yukarıya yazdım genelleme yapmıyorum diye kişilik meselesi

• Duruşla alakalı bu, kişilikle.

0|0
    0|0
  • ama neden öyle diyorsun :(

ben gerçek hayatta çok mutsuz bi bayanım ama burda mutlu oluyorum. burdaki erkeklere neden abaza diyosun. çok üzüldüm,çok kırıldım

burdan tanışıp arkadaş olmak hatta ilerde evlenmek istiyorum

neden böyle etketliyorsun insanları :( onların içi aslında çok temiz sadece tanışmayı bilmiyorlar

böyle sorular beni çok yaralıyo :(

1|0
    0|0
  • iveet haklısın da demezler mi 'sana ne?' diye

0|0
    0|0
  • bence 30-40 yaş üstü insanlar için internette ilişkiler gerçek olabiliyor ama 20li yaşlarda yalan

0|0
    0|0
  • bnce haklısın erkkleride anlamıyorum o konuda benm düşüncemde demmki bunu yapan erkekler gerçekte bulamıyolar kızlarda zaten güzel kız bunu yapmaz

0|0
    0|0
  • ilişki boyutu olurmu bilemem ama,seviyeli ve düzgün bir konuşma bence pek de zararlı değil.

hatta neden olmasın? dışarıda tanışmaya zamanı olmayanlar,ya da utangaç olanlar bence internetten halledebilir.ama tabi dürüstlük ön planda olmalı.bahsettiğim faktörleri göz önünde bulundurarak internete yapılan konuşmalar bence zararlı değildir,hatta yararlıdır.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;