Spor salonunda incelme adına neler yapılabilir?

Spor salonuna gitmeyi düşünüyorum ama bilemedim

0|0
1130

En İyi Erkek Görüşü

• Önce :endokroni bölümüne gidip gereken testleri yaptır ve sorunlu bölgeleri belirle ve spora uygun diyetini al, vede ''insülin''direncini öğremn.

Akabinde : kardiyolojiye çık.. öncesinde ekg testini yaptır yoksa muayene edilmiyor ! akabinde doktora de spora başlıyacam : vede ultrason tarzı kalbine bakar, eforlu ekg'ye yollar ve koşu bandında denenirsin tansiyon, koşu anındaki nabzın ve kalp durumun adına gereken testtir.. test sonunda ve anında göğsünde ağrı olursa söyle !!!

Sorun çıkmassa spor salonuna git ama kayıt olmadan bilgi al ve test sonuçlarını göster ! 4-5 spor salonuna git ve danış çelişeceklermi yoksa gereken bilgilerimi vericekler ! nettende araştır dedikleri gerçekmi?

Sonrası başla : yoksa kendini riske atarsın !!! spor yaparken kalp krızi geçiren, dengesiz beslenme ve sporla ve muayeneye girmediği için bayılan halsiz kala vb. insanlarda çok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Konu hakkında sana yazarım ama burada okursun uçar gider. İnternette araştır devamlı aynı şeylerle karşılaştıkca pekiştireceksin yapacağın şeyler hakkında fikrin olur spor salonuna gittin mi ilkokul 1 e başlamış kız çocuğu gibi kalmazsın ortada.)

İyi sporlar

0|0
    0|0
  • plates topu var, aerobik hareketler var, kardio bisikletler var

0|0
    0|0
  • Erkeklere poz vererek çalışırsan erkeklerin isteklerinede olumlu yaklaşırsan onlar seni zayıflatır merak etme.

0|0
    0|0
  • Spor

0|0
    0|0
  • Kısa vadeli üyeliklker al. Ya da test için 3-4 gün misafir olarak gidebilmene olanak veren yerler var. Araştırabilirsin.

0|0
    0|0
  • topun üstünde oynuyorlar ya işte ondan yapabilirsin bence

0|0
    0|0
  • Çok mu kilolusun

0|0
    0|0
    • Hayır kilolu değilim incelmem gerek biraz

• Once zayiflayacagina incelecegine karar verdin mi beyninde

0|0
    0|0
  • sorunu cevaplamayı isterdim ama utanılcak bişeymiş gibi neden gizliye giriyosunki çok normal bir soru bu

0|0
    0|0
    • Görmesini istemediğim biri vardı da

• peki. Vücudunu görmeden yorum yapması zor ama koşu bandında kendini yıpratma 15 dk uzay yürüyüşü üstüne bide 20 dk bisiklet yaparsan istediğin ölçülere ulaşırsın tabi yanında yapılıcak başka şeylerde var ama kızların zor olduğu için uzay yürüşünü yapmadıklarını çok görüyorum

• İncelmek için güzel bir diyet mesela yüksek protein içerikli yiyecek ve taze sebze meyve yedinmi cildin sıkılaşacak ve pilates egzersizle bu işi başaracaksın

0|0
    0|0
  • Bicok hareket var. yardimci olurlar gidince.

0|0
    0|0
  • Koşu, streç bu gibi egzersizler ve incelmenin yüksek kısmı mutfakta olur

0|0
    0|0
  • Kosu bandi, bisiklet, eliptik

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidersen oradaki arkadaslar sana yardimci olur burada kimse olamaz :)

0|0
    0|0
  • Mekik çek kanka :Ddd

0|0
    0|0
  • Hocana sor

0|0
    0|0
  • Gidince Hoca ne yemelisin hangi aletlerle calısman gerekıyorsa liste veriyor :))

0|0
    0|0
  • hocana sor

0|0
    0|0
  • mekik mekik mekik

0|0
    0|0
  • bence gitme :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 11

• Spor eğitmeni bunun için sana bir program çıkartıcak zaten

0|1
    0|0
  • burdan anlatamam da interntten araştır biraz

0|0
    0|0
  • Sen kafana göre bişey yapmıyosunki spor salonunda sen sadece kilo vermek istiyorum belimi şnceltmek istiyorum vs şeyler soyluceksn hocana o sana program vercek

0|0
    0|0
  • Spor salonu, bu tür kilo/fazla kilo problemlerine karşı gâyet iyi bir uygulamadır. Plates düşünebilirsiniz. Spor salonun da eğlenceli şekil de kilo vermek mümkün.

0|0
    0|0
  • işe yarıyor git bence :)

0|0
    0|0
  • Eliptik bisiklet yürüyüş koşu bandi kardiyo vs

0|0
    0|0
  • bayansan boşver squad yap

0|1
    0|0
  • Plates.