Beni sevmediğinin göstergesi mi?

Bugün sevgilime eylülün birinde ilişkimizin 1.yılının olacaini söyledim o da eylül dedin de aklıma sınavlar geldi dedi. diyecek hiç bişey bulamadım. beni benim kadar düşünüp benim kadar değer vermiyor mu ..

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• sakın böyle bir düşünceye kapılma. ben de hatırlamam. üstelike her defasında hatırlayacağıma söz verdiğim halde bir şekilde aklımdan çıkar. gecenin sonunda da sitemini yapar hıncını çıkarır. ben kesinlikle onu sevmediğm ya da değer vermediğim için hatırlamıyorum diye bir durum söz konusu değil. kaldı ki kendi doğum günümü bile hatırlamam. nizac meselesi bazı insanlar bu tür şeyere pek önem vermez. bu da öyle bir durumdur.

bu arada bahse girerim sevgilin yılbaşında arkadaşalrıyla pes oynuyordur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• ne alaka ...

yani siz kadınlar bir yılda 365 tane mazeret üretip kutlayacak ve hediye isteyecek önemli gün buluyorsunuz...

erkeler böyle teferruata takılmazlar...onlar için seni bulmuş olması ve kendisine sevgili yapmış olması önemlidir..gerisi hikayedir yani...

0|0
    0|0
  • böyle şeyler düşünme ,terslese yada başka bişey dese anlarımda bu konunun sevmemekle alaksı pek yok.demekki çocuk dderslerine önem veriyor emin ol ilk yılın dolduğunu o senden önce düşünmüştür.

0|0
    0|0
  • niye değer vermesinki seviyorsa veriyordur değer belkide unutturup sana sürpriz yapar eylülde umudunu kesme...

0|0
    0|0
  • belki fazla pollyannacılık olacak ama yinede söylemek isterim... o günü mutlaka hatırlıyordur ve o güne özel bir süprizi olabilir .. sende böyle birden hatırlatmaya çalışınca o da geçiştirmiştir..

0|0
    0|0
  • 1 eylülü hatırlaması senin için hayati mi bu kadar.yani kalan 364 günkü halinden memnun musun ona bi bak onu bi düşün önce sonra karar ver tekrar

0|0
    0|0
  • Özel günler erkeklerin ilgi alanı değildir.

0|0
    0|0
  • kuruntu diyorum... bence takılma toprak...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler için tarih ler önemli değildir bu sevgi göstergesi olamaz bunu düşünerek sevmediği fikrini çıkarma diğer davranışlarıyla değerlendir

Hem bilemezsin belki de bu kadar tepkisiz karşıladığına göre belki süpriz yapmak istiyordur

0|0
    0|0
    • yooo ben tarihlere önem veririm... utanmasam tarihci olup kızın üstünde kazı yapıcam:D:D hani tarihi eser falan var mı diye hahaha:D

• tarihçiler kazı yapmaz sen arkeolog ol hahahhaaaa :)

• Bu konuyla ilgili hiçbir şey söylemediyse üzücü bir durum.

0|0
    0|0
  • Hiç değilse hadi ya diyebilirdi..

Ama fazla abartma bazı insanlar pek önem vermezler bu tür kutlamalara.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;