Sevgilinizle nasıl şakalaşırsınız? :)

Nasıl cilveleşirsiniz? (cinsel anlamda değil) daha çok romantizm anlamında yani saçını okşar oynar mısınız? çocuk gibi sıkıştırarak öper misiniz? ya da birbirinizi kovalayıp boğuşur musunuz? Bununla ilgili nelerden hoşlanırsınız?

0|0
102

En İyi Kız Görüşü

• en son dunku olayı anlatıorum .. :)):):)

ben :Bak eline beline sahip cık M...

O: durup durupken niYe öyle dedinkii?

Ben: Kızların bacaklarına bakıosun pislikmisin nesin sen (gördüğümden değil sadece ağzını yokluyorum .)

O:Yok hayır bakmıyorum

Ben:bakıyorsun aramız 1 dk bakıosun bakmıyorum olayı olduktan sonra

O:Evet baktım yemek yerken ama kız cok mını gıymıstı oha fılan ne oyle gıyılırmı dıyerekten baktım

Ben:Gıdıklayarak baktın demekk gkahkahalara boguluyor uyuz seni diye gıdıkladım yanı aramızda ufak sakalasma

Burdan da anlaşılacağı gibi Biz görmesek bile rivayetlere dayanarak söylüyorum kadın sordugu soruların %70 ini bilirmiş adam olun akıllı olun yalan sölemeyin :D

2|1
    0|0
    • valla siz erkek olsanız siz de bakarsınız :) adam dürüstçe itiraf etmiş ama :)

• Evett diyorumm at gözlüğümü takıcam erkeğin gözüne gayet normal şüphe etmedikten sonra ne önemi var seviyor ki yanımda neyin davasını sürcem allanı seversen :D sevmeyen bı adamı zorla yanında tutabılırmısın ne yaparsan yap tutamazsın yanı ;)

• tabiki kıskanırım hazmedemem bundan en doğal bir duygu yok nitekimde öyle o an farklı aalgılasaydım gercekten rahatsız edecek kadar kötu olsaydı hakkından gelırdım fakat baktıgını bıle hıssetmemısken yemekte gozlerı gozlerımdeyken kotu bısı algılanmadım cıdden bı anlık bktıgını dusundum :) shaolin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bizde esek sakalari cok olur - mesala gecen sene cadilar bayraminda, evdeki sigortayi kapatmadan önce tüm elektrikili aletleri acmistim (sonra kapatim) ve iki dolap kapaklarin kulpunu iple baglamistim, kendim cadi kiligina girdim ve disardan gelmesini bekledim.

Eve geldiginde lamba calismiordu haliyle...bana seslenip duruordu..sonra kapaklari iple cekmeye basladim (hafif ayin isigla görüyordu kapaklari).."küfürü iyicene basmisti..ama bennn ölüommm artik gülmekten..tabiki icten"..halen bana seslenio bu sefer ama sesi titrekdi :D :D sonra dolaplari biraktim sigortayi PAT diye actim - evde tüm lambalar, radio, tv acildi...SONRA ben üstüne kosturdum...AYYYYYY vallah cok pis bir sakaydi ama halllllen gülüom ya...nasil komikti..."aq diye bagrarak kactiii benden resmen mauhahahaah" :D:D:D benim gibi bir deliden baska ne beklenir zaten!

=> Tabiki bu böyle kalmadi, ve onunda esek sakasi olmustu bana ...=)

2|1
    1|0
    • Çok şeytansın sen:)

• yuh valla senden korkulur kalbe zararlısın sen nick inin de hakkını veriyon yani :)

• böyle sakalar oluor iste (ama cidden cok eglenceli)...benimle duran kolay kolay sIkIlmaz zaten =))..! *Seytanlik her hatunda var ;)

• yanagını oksarım sacıyla oynarım

2|1
    1|0
  • Geçen gün yolda yürüyoruz suyu versene dedi çıkardım hadi sen içir dedi biberonla bebek besler gibi yolun ortasında içirmeye başladım sonra birden gıdıklamaya başladı göbeğimden tabi öyle olunca onu ıslatmak zorunda kaldım bütün millet bize baktı :D

0|1
    0|0
  • sarılırım uyuruzz bazen benı cok sınır ettıgındede tıkı var orasına dokunurum sakalasırız

1|1
    1|0
  • deli gibi öpüş:D

0|0
    0|0
  • Şakacıktan yara verdim kjsksfşzkmgkjlrt

0|0
    1|0
  • dediğim bir şeye bozulduğunu hissettiğimden en çok,

boynundan, saçlarını ensesinden gıdıklarım.çocuk sıkıştırırım gibi öper dururum.karnınında ellerimi gezdiririm.böyle tahrik edicek gibi ama masumane kalcak düzeyde.bu süreçte sanki o bana yapıyormuş gibi kahkahalarla gülerim.

ama eğer ben bozulmuşsam bir şeye ve farkında değilse,

ciddiymiş gibi tersler şakaya vurur ama o sırnaşmaya başlayana kadar tanışmıyormuşuz gibi şeyler konuşurum.

0|1
    0|0
  • Romantizim hariç her türlü

0|0
    0|0
    • çok ilginç bi bayan olarak romantizm karşıtısın neden acaba action mı seviyorsun?

• saçı olsa uynardım ama benim sevgilim kel :(

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Hımm tartışırsak falan yüzsüzlük yapar sırnaşırım öperim gıdıklarım tutarım dans etmeye zorlarım ısırırım öyle

0|1
    0|0
  • birbirimize kafa göz giriyoduk ://

1|1
    1|0
Yükleniyor... ;