Lütfen yanıtlarsanız?

160 boyundayım 80-75-95 beden ölcülerim kalça lardan kilo vermek istiyorum kilom 50 ama büyük duruyor ve rahatsız oluyorum 2-3 aylık bir süreçte bunu nasıl yapabilirim aslında bir ara çok kilo vermiştim ama yüzüm çökmüştü ve çok kötü duruyor onu nasıl engelleyebilirim

Güncellemeler:
160 boyundayım 80-75-95 beden ölcülerim kalça lardan kilo vermek istiyorum kilom 50 ama büyük duruyor ve rahatsız oluyorum 2-3 aylık bir süreçte bunu nasıl yapabilirim aslında bir ara çok kilo vermiştim ama yüzüm çökmüştü ve çok kötü duruyor onu nasıl engelleyebilirim

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• squat aslında sana göre bişey. çok iyi durumdasın aslında sadece biraz toparlanmak gerek.

0|0
    0|0
    • squat la nasıl olur sence ya aslında çok büyük durmuyo da geniş duruyor daha cok o yüzden rahatsızım biraz

• sanırım basen kalça kısmından kilo alıyorsun doğal olarak ilk yağlanan kısım buralar olsa gerek. squat zaten sıklaştırır dağınık geniş görüntüyü toplar yeterki sen düzenli ve eksiksiz yap.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Protein agırlıklı beslen squat yap kalcalar icin 20 dakika tempolu yürü kosma su kaybedersn tempolu yürü cikolata yag tuz seker ekmek yeme saat 19. dan sonra yemek yeme meyve ye

0|0
    0|0
  • Fitness

0|0
    0|0
  • Kick box yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende basen mi ne diyorlar onlari eritmek mumkunse istiyorum :D

1|0
    0|0
  • kalçalardan vermek zor bunu bir uzman demişti yan yatıp ayaklarını yukarı doğru uzatan bir egzersiz var onu uygula

0|0
    0|0
  • Neredeyse aynı kaderi paylaşıyoruz 160 boy 50 kilo 80-62-95 beden ölçülerim muhtemelen bu kalça bizimle sürekli kalcak :/

0|0
    0|0
    • evet ya böyle dar giyiniyorum genelde çok rahatsızlık verici :D

• Aslında kilolar da aynı muhtemelen senin de gevşek bir vücudun var kilo kaybetmeden biraz sıkılaşmak iyi olabilir

Yükleniyor... ;