60 yaşında kadın neden hala makyaj yapar?

60 yaşında kadın neden hala makyaj yapar..? eli yüzü buruşmuş,vucut şekli bozulmuş,gitmiş ahı kalmış vahı,neden hala boyanır..?.. bu teyzeler için ne düşünürsünüz..?

0|0
237

En İyi Kız Görüşü

• o yaşın neden öyle yapdığını o zamana gelince bilebiliriz...60 yaşına gelipde sakal ve bıyığını hala taradığın zaman anlıcaksın..

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 22

• bende öyle olacağım 100 yaşımada gelsem saçımı boyatacağım rujumu süreceğim süslü süslü dolaşacağım etrafta :)) sorunun cvbına gelince kadınlar biri bana baksın diye değil kendileri için süslenirler

1|1
    0|1
    • bu bir tercih meselesi, 100 yaşını bulursan, dediğn gibi de boyanırsan,sanada şimdikilere olduğu gibi, acıyan ,gözlerle bakan , insanlar bulunacaktır..bugün yaşını aşmış kadınların, bumburuşuk suratlarına ,nasıl acıyarak bakıyorsak, o zamanda öyle olacak, biz gerçekten o teyzelerin tam bir zavallı olduklarını düşünüyoruz .. hemde genel olarak..bu acı bir gerçek..

• Tartisma zaten bitti biz simdi durum tespiti yapiyoruz herkes fikrini soyledi

Benim anlamadigim nokta veya anlatamadigim nokta su .Sen once kendi fikrini soyluyorsun ve kendi fikrim disinda fikirde kabul etmem diyorsun ve asagidaki soruyu ks deki kisilere soruyorsun yani bu konuda fikriniz nedir diyorsun ben yanlis anlamadiysan oyle

"bu teyzeler için ne düşünürsünüz..?" diyorsun

Onlarda dogal olarak kendi fikirlerini soyluyorlar ve onlara boyle sacma sapan fikir olmaz var veya -

• "siz sıyırmışsınız.."

diyorsun ben bu olmaz cok buyuk hata diyorum .Neden dersen hem fikirlerini soruyorsun hemde boyle bir cevap iste bu olmaz .Simdi acik mi?

Hicbir baski altinda olmadan erkekleri dolayli yoldan ilgilendiren kendilerinin cok ama cok iyi bir konuda sana bilgi vermeye ve fikirlerini belirtmeye calisiyorlar ve bence boylede bir cevabi hak etmiyorlar ...

• vakti zmninda yapadiklarini simdi gecmisin tadini cikariyorlar , birde yeni nesil ayak uydurmaya calisiyorlar

0|2
    0|0
  • Gayet mutlu olurum hala yaşamaktan zevk alıyor ve kendini güzel buluyor ve yaşamaktan mutlu umutlu diye .Ne kaba bir düşünceniz var sizin , belli bir yaş belirleyin o yaşa gelenler ölsün isterseniz ...

1|1
    0|1
  • Alışkanlıktandır belki. Her ne kadar yıllara meydan okumaya kalksa da, gençliğine dönmeye çabalasa da herşeyin bir zamanı var, ve herşey o uygun zamanlarda güzel. Ben komik buluyorum onları, tamam şık giyinsin, bakımlı olsun ama dudaklarına o pembe kırmızı rujları sürmesin, tırnaklarına o basbasbağıran renkleri ojeleri sürmesin. Kötü görünüyor.

Ha tabi naparlarsa yapsınlar biz karışacak değiliz.

0|2
    0|0
  • kimse yaslanmak istemez , ona sorarsan 60 degilde 20 yasinda hissediyordur kendini , bazen ben makyaj yapmaya erinirken teyzem makyaj sac bas düzgün gezerken kiskanmiyor degilim hayat enerjisi yüksek kisiler ! hayati onlarin hayati söz söylemek düsmez ;)

2|1
    0|1
  • Kişinin kendine olan saygısı , çok aşırıya kaçmadığı sürece yakışanlar bile var örneğin hülya koçyiğit 65-70 yakın yaşı ama hala güzel kendine bakıyor bu hayatı sevdiğinin yaşamayı sevdiğinin kendini sevdiğinin bir göstergesi darısı herkesin başına ;) Her yaşın ayrı bir güzelliği var yaşlanınca yaşlandık diye insan içine çıkmaz hale gelecek değiliz...

0|2
    0|1
    • ahh kıyamam .. ne kadar dokunaklı...

• kadın her yaşta bakımlı olmalıdır kendine özen göstermelidir etrafındakiler için değil kendi için yapmalıdır bunu kendini nasıl iyi güzel hissediyosa öyle olmalıdır. makyajda aşırıya kaçmamakla birlikte yaşlanınca da olabilir gayet de normal bence

0|1
    0|1
  • kendine olan saygısını kaybetmediği içindir

0|1
    0|1
  • kimine göre yıllara meydan okumak için... Bence... Neyse Bence'sini söylemeyim :D

0|0
    0|0
  • Cevabı çok basit :) Bakımlı olmak. 60 yaşında iki komşumuz var. Biri 75 yaşında gösteriyor biri 50.Bence bu kendine gösterdiğin saygıyla da bağlantılı.

0|1
    0|1
  • makyajda yaş sınırı mı varmış? Aa. İsteyen istediğini yapar istediğini yakıştırır kendine buna yorum yapmak veya hor görmek sana düşmez.

0|1
    0|1
  • ölmeyi unutmuşlar makyajı degıl

0|1
    1|0
  • Valla ben 60 da olsam yaparım makyaj ne var bunda

0|0
    0|0
  • Bakımlı olmanın bir yaşı yoktur ki.

0|1
    0|1
    • olduğun gibi olunca, insan içine çıkılmıyormu..? naturel, sade, doğal, kendin olup..? çıkınca ,ne oluyo..?

• şimdi anlaştık..ben düşünüyorumda, yani yaşın gelmiş geçiyo, temiz ve bakımlı olmak, başka birşey, buna kim ne diyebilir..? ama, belli bir yaştan sonra, bırak artık boyayı, çünkü zavallı ,gösteriyo, hemde çok acınası,

• aynı fikirde sayılırız :)

• niye sıçıyor diye yargılamıyorsak kimseyi niye boyanıyor diye de yargılayamayız.

1|1
    0|1
  • yaşlılara neden ölü gözüyle bakıyorsunuz hakları yokmu isteyen istedğini yapmakta özgür

1|1
    0|1
    • yaa ne hastasınız beee. arkama kaş göz yap, ona bak , inan daha güzel olur.. bi akıllı olun o kadar zor değil, akıllı olmak..

• öyle istediği için

0|0
    0|0
  • oda kadin boyanir cünkü gencligine dönmek ister öyle insanalr genelde cok depressiv lerdir yaslaniyorum artik genc diilim gibi akillara girerler benim icin ööle kadinlar korkakdir fazla makyajda güzel diil biraz sööle sürse ufakdan anlarimda ööle kadinlar bence pyishologie ye gitsin

0|0
    2|0
  • banane sanane alalallalaa

2|1
    0|0
  • Sonuçta onlar da güzel ve bakımlı olmak ister :)) yaşla alakası olmamalı bence

0|1
    0|0
    • beni yanılttın , senden daha etkileyici bi mesaj beklerdim..

• haklısın bende yatıyorum zaten .. iyi akşamlare.. hepinize...

• İyi akşamlar..

• Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 7

• Eleştri yönümü dün öldürdüm.

Sanane milletin keyfinden.

3|0
    0|1
  • Bostancıda neler görüyorum,makyajı geç .

Yaş 70 ama bir tayt giyiyorlar bir elbiseler filan

Üzerimdeki tshrtü çıkarıp sarıcam teyzemin totosuna o derece :D

0|1
    0|0
  • menopozdan öncesi menopozdan sonrası :D

0|1
    0|0
  • 60 yasindakibir takim deyusslar dini ve resmi nikkah ismi altinda 15 17 yasindaki kiz cocuklarina hayati zehir edince eli yüzü burusmuyor vucut sekli bozulmuyor dimi ?

1|0
    0|0
  • İğrenç ya.

0|1
    1|0
  • Her körün bir topalı alıcısı çıkar. Mature denen birşey var:)

0|0
    0|0
  • Gençlere özeniyodur

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;