Günün bombasını patlattığınız günler oldu mu?

Başınıza gelen rezillik olduğunu düşündüğünüz ama son derece sevimli ve güldürücü olaylar oldu mu? Etrafınızdakileri gülme krizine soktuğunuz günler? :)

0|0
56

En İyi Kız Görüşü

• Çok komik ve rezil olacağım bi durum ama anlatıcam..

Arkadaşlarla lisedeyken toplanacaktık tatilde benimde o zaman sms hakkım yoktu bana mesaj attılar yarın sahilde buluşacağız diye nese işte babamda o gün büyükçekmece sahile gidelim dedi akşam benim bilinçaltıma yerleşti büyükçekmece ama bunlar avcılar sahilde toplanacaklarmış

Nese işte arıyorum ben bunları nerdesiniz diye şöyle bi tesadüfte var b.çekmece sahilde ne varsa aynı avcılardada var. şurdayız gel diyorlar gidiyorum yoklar ben diyorum burdayım gelin bakıyorum kimse gelmiyor tam tamına 2.5 saatimiz böyle geçti ): sonra diğer arkadaşım aldı teli sen avcılarda olduguna eminsin dimi dedi bende ne avcıları büyükçekmecedeyim dedim ama ne gündü rezil mi oldum komik durumamı düştüm bilemedim.

Atladım otobüse sonra gttim avcılara bana dalacak gibi bakıyordu hepsi sonra gülüştük falan rezil bi o kadar komik anımız oldu :)

1|2
    0|0
    • :D Bu da güzelmiş yaa :)))

• hehehe ama ölsem unutmam bugünüü o gün bugündür sms hakkımı biter bitmez yaparım bi plan olunca ine ayrıntısına kadar öğreniyorum öyle buluşuyoruzz :)) :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• arabayi her gun ayni yerde parkederim bir kere farkli yere parkettim dondugumde de eski yere gittim araba yoktu calindi sandim polisi aradim plakadan turkiye capinda arama baslattilar karakola giderken az ilerde parkettigimi gordum komiserin bakisini hayatta unutamam

6|0
    0|0
  • Bir davete gitmiştik. Organizasyon çok büyüktü ve çok kallavi isimler de vardı. Salon girişinde XX büyükelçi eşi, yanında XX büyükelçisi ve uluslar arası bir kuruluşun görevlisi karşılama yapıyordu. Tabi arkasında kameralar, fotoğraf makineleri çıkt çıkt sürekli görüntü alıyor..

Girerken kadın elini uzattı suratında da kocaman bir ''vay efendim hoş geldiniz'' ifadesi. :))

Elimi uzattım baktım arkadan korumalar kaş göz yapıyor, kameramanlar ve fotoğraf çekenler bana şüpheli gözlerle bakıyorlar. Elim 3 saniye havada kaldı ve haliyle geçiş de o sürede durdu. Kadın arkamdakine hazırlık yapıyormuş meğer. Arkamdaki de bizim pek sevgili büyük başlardan biri.

O an rezil mi olayım yüzsüzlüğe mi vurayım derken elimi kaldırdım, suratıma salak bir gülümseme takınıp el salladım kadına. Hiç unutmayacağım durumlardan biriydi. :))

1|0
    0|0
  • dün yoldan geçen güzel bi kıza bakarken sandalyeden düştüm.

1|0
    0|0
  • balkonda otururken kızlar bana el salladı bende üzerime alındım onlara salladım. meğersem yukarıdaki kız arkadaşlarına sallıyorlarmış :D kimse fark etmedi tanıdıklardan, kendi kendime güldüm..

3|0
    0|0
  • teyzeyi yoldan karşıya geçiriyordum ufak tefek çok şirin bişidi dedi ayaklarım arıyor bende kucama almıştım love story misali millet baya bi tebessüm etmişti teyze sonra bana elma vermişti

2|0
    0|0
  • tıklım tıklım dolu otobüsteki alımlı bayanın yanıma yaklasıp sürtünmeye çalısması .. tabi komik olan yer kadın inerken yanındaki adamın hadi sevgilim inelim demesi . aslında komik sayılmaz :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bahtsızın yorumunu okuyunca aklıma geldi eylülün 1inde kuzenim evlendi..

Konvoy felan fıstık derken konvoylar karıştı sanırım aynı güzergahta başka düğün de vardı başka konvoy

saçlar yapılı pürmakyaj son ses muzik kameralar camlardayız datdattlar yıkılıyoruz

neyse yanımıza bi araba yanaştı onlarda lacileri çekmiş arkada sadece 1 hatun vardı hatunu bizden birine benzetip el salladım şebeklik yaptım ama kadının bakışını anlatamam gözlerini dikmiş sadece bana bakıyo hiç kırpmadan:)

sonra baktım içindeki kimseyi tanımıyorum hepsi bana bakıyo laann dedim bas gazaa rezil oldum

Çok fenaydı ya kesin deli olduğumu düşündüler saçma salak hareketler yapıp gülüp el salladım elin tanımadığım erkeklerine karılarına..

3|0
    0|0
    • yok bacım saat 6.30 felan ama şöför olan herif siyah takım siyah kravat beyaz gömlek hafif toplu gözlüklü gözümün önünden gitmiyo

eli direksiyonda bana bakıyo

kesin zekamda problem olduğunu düşündüler :(

Edepli edepli otursana ne etrafa sıçrıyon be slk

• Konvoy bu ya heycanına vermişlerdir dostum :D

• kar yağmur yokuş aşşa gidiyoruz o günde oranın semt pazarı önümden ablalr teyzeler yürüyo allah ne verdiyse dedik arkadaşla saldık kendimizi yokuş aşşa ayağım kaydı teyzenin paltosuna yapıştım düşmim diye düşmemle hatunu montunuda sıyırı verdim aşşa döndü baktı "Allah belanı versin" dedi..

Amin dedim cümlemizin..

arkadaş, pazara inenler teyzeler amcalar rezillikdi

yok arkadar kimse de yardım severlik kalmamış..:(

1|0
    0|0
  • Bütün sınıf dersten çıkmıştık ve ben önde arkadaşlarımla gidiyordum.

Sınıfın en cool erkekleri arkada ve ben... Merdivenlerden düşmüştüm tam da dekanlığın önünde :D

Arkadaşıma kaldırın rezil oldum diye söylüodum en son :D

1|0
    0|0
    • Offf çok fena yaa :)) Aynı durumun aynısı benim de başıma geldi ama benimkisi çamur içerikli bir hatıra. :)) Yani artislik yapacam diye hızlı hızlı otların toprağın üzerinden ineyim dediydim, hoşlandığım çocuğun kardeşi oradaydı ve karşıda da erkekler dizilmiş, meğersem yeni sulamışlar oraları şansıma vıccık diye kaydım, arkam çamur... :D İrreziiiiil oldum ya :D

• İşte hayat rezilliklerle dolu :) gülerek hatırlıoz :D

seninki de kötüymüş :D

• dün birine bişey anlattım çok şaşırdı.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;