Quaresma mı? Fernandes mi?

İki oyuncu da taraftarın sevgilisi fakat birisi kadro dışı..Beşiktaşlı arkadaşlarımın oylarını bekliyorum..

• Ricardo Quaresma
    A seç
  • Manuel Fernandes
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1019

En İyi Kız Görüşü

• Manuel Fernandes

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence Quaresma kendi fiziğini sergilemek için falan çıkıyo oraya. Sürekli artistik ataklar ve tek başına götürme peşinde. Onun için bence Fernandes

0|0
    0|0
    • + ekliyim fizigini veya oynunu diyelim uefa maclarında daha iyi görebilirsin bi nevi vitrin cunku avrupaya super lıgdekı oynuyla farkıda orda ortaya cıkıyor.

• İkiside değil..

0|0
    0|1
  • fernandes terciimdir söz konusu ikiyse

0|0
    0|0
  • Ricardo Quaresma

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama Fernandes diyorum.Quaresma sanki maç seçiyor bi günü diğeriyle tutmuyor.

0|0
    0|0
  • Manuel Fernandes

0|0
    0|1
  • q7

0|0
    0|0
  • Bence ikiside değil

0|0
    0|1
  • Ricardo Quaresma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir Galatasaraylı olarak kesinlikle Q7 diyorum Fernandes´te çok iyi bir oyuncu ama Q7 bambaşka sadece yeteneklerini gösteremiyor Fernandes Beşiktaşa alındığında neden geldi diyenler vardı ve hep yedekte bekliyordu ama son 1.5 sene müthiş bir çıkış yaptı bence Ligin en iyi yerli oyuncusu Selçuk en iyi yabancı oyuncusu Q7

0|1
    0|0
  • ibrahim üzülmez

0|0
    0|1
  • 2side benim için değerli .umarım en yakın zamanda q7 yi takımda göreceğiz

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama quaresmaya futbolcu demem bile.

0|0
    0|1
    • yok artık o kadar da değil. ronaldo yokkken quaresma ünlüydü. neden böyle bişey dedin ki ?

• emin ol futbolu 8 yaşından beri takip ederim oldukça iyiyimdir bu konuda quaresmanın porto hariç serüvenine bak barcelona chelsea ınter ve Beşiktaş ne verdi bu takımlara koca bir hiç barça chelsea ve ıntere bu futbolcuyu aldıran kimdi Jose Mourinho neden onu istemedi çünkü adamın futbolculukla alakası yok.

• ronaldoya artist derler çapkın derler şımarık derler ama arasında ki farka bak birisi çalışıyor diğeri yan gelip yatıyor.

• Quaresma marka ve teknik olarak daha yüksek bi değerdir.Adamın ayağına top yakışıyor.Ama yeteneklerini doğru bi şekilde kullanamyor ve yeterince çalışmıyor.Sonuç olarak BEŞİKTAŞ SİRK DEĞİL,QUARESMA DA MAYMUN DEĞİL.

0|0
    0|0
  • orta sahada tek adres Manuel Fernandes ;)

0|1
    0|0
  • Kul fanidir yol mukaddes. Elber bir gün verilecek son nefes. Ne makam kalıcı, ne heves. Orta sahada tek adres, Manuel Fernandes

0|0
    0|0
  • Ricardo Quaresma bana göre takımı kurtaracak oyuncu özelliğine sahip değil..böyle oyuncuları öne geçtiğin maçlarda oyuna dahil edeceksin

0|0
    0|1
    • tel aviv maçını hatırlatırım.90+ da sığdırdığı golü Türk takımlarındaki hangi oyuncu atabilirdi.attığı o gol 15 milyon euro kazandırdı kulübe bu da q7 3 yıl boyunca alacağından 4 milyon fazla para

• iyi o zaman alnzinho'da altın krampon alsın :)))

• altın krampo almasına gerek yoki .önemi olan takıma katkı sağlamak.

• Fernandes olmasın bjk maç kazanamaz,aynı takımdan fernandes'i çıkar q7'Yi koy bjk yine maç kazanamaz,Yani tartışmasız fernandes..

0|0
    0|1
  • fernandes ama quaresmanın hakkı yendi çok bence. adamın parasını veriyosun kullan bari.

0|1
    0|0
  • Quaresma

0|0
    0|0
  • Ricardo Quaresma

0|1
    0|0
  • mevkileri farklı ikiside kalite isimler ama ben fenerbahçe'li olmama rahmen fernandes diyorum

0|0
    0|0
  • bursasporlu İbrahim Öztürk

Not:beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
  • fernandes ligin en iyi orta sahası bence

0|0
    0|0
  • Fernandes...

0|0
    0|0
  • İkiside kalmalı ama birini secersem Fernandes

0|0
    0|1
  • Manuel Fernandes

0|0
    0|0
  • Quaresmayi at cope gitsin takima bir faydasi yok takimi ayakta tutan fernandes

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;