Bir kizin fitnesse gitmesiii?

Normal standartlarda bir vucudum var fakat boş kalmaktan sıkıldıgım icin birseyler yapmak istiyorum, fitness nasil fikir ya da baska bir fikri olan yardim edebilir mi yaa 😂😂😂

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yapıyorum fitness gayet güzel. aslında body + fitness ama tavsiye ederim, Step aerobikte yapabilirsin yapan hanımlar gördüm salonda.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Kardeşim merhaba öncelik le bence yap erkeklerin senin hakkında saçmalamasını istiyorsan git demiş birisi Allah aşkına https://hizliresim.com/7YgRkN şu ikisinin arasına iyi bak. sen bench press te 100 kilomu basıcaksın hayır. kolda 35 kilodamı çalışacaksın? hayır. işte bilinmeyen şey bu herkes ilk örnekte olan kadın gibi olacağını sanar ya bir erkek bile o birinci resimdeki kadın gibi vücut yapmak için 3-4 yılını harcıyor bunlar öyle olursun falan diyorlar inanma böyle şeylere gidersin squat yaparsın kalçana önem veriyorsan kalçan sıkılaşır daha güzel durur squat yaparsan sonra hafif karın kaslarını belirgin yaparsın ki bu vücut dan anlayan erkekler için acayip seksi bir şey ne bilirsin belki senin gibi kaslı bir erkek ile evlenirsin beraber spor yaparsınız beraber diyet yaparsınız cocuklarınız olur onlarıda spora alıştırırsınız falan falan diye gider bu biliyorum biraz fazla oldu ama neyse :D

0|0
    0|0
  • Güzel bir beslenme programı, güzel bir hareket programı, kararlılık ve motivasyonla bu iş olur. Bir tanesi eksik olursa olmaz. Fitness yapan kıza hayranım. :d

0|0
    0|0
  • Boş zamanlarını değerlendirmek için daha iyisi olamaz..

0|0
    0|0
  • kesınlıkle pılatese gıtmelısın gelıp benımle aynı salonda calısan bır bayan bana garıp gelıor hele kadındakı yapılmıs kaslar erkeklerın sana olan ılgısını azaltır kuzum.. helekı 25 yasından sonra 30 yakın olmanın da nıdasıyla evde kalmak ıstemıorsan bu eskı zamanlardan alıntı ya da mekanlara gıttıgınde erkeklerın senden gozunu kacırıp senın hakkında konusup sacmalamasını ıstıorsan fıtnesse gıtmelısın.. bu da zamane gencler ıcın yapılmıs bır alıntı

0|0
    0|0
    • Yalniz 18 yasindayim 😂😂😂

• o zaman derslerıne calısmalısın kuzum guzel bır gelecek ıstıorsan guzel bır sekılde derslerıne calısıp guzel bır unıversıteye gıtmelisin :))

• Derslerim yeterince iyiler de üşengecligim gecsin diye birseyler yapmaya calisiyorum 😂😂

• Sakın çok erkek olan spor solanlarına gitme kendimden biliyorum bır kız vardı butun erkekler ona yıcek gıbı bakıyordu sakın bak

0|0
    0|0
  • spor candır havalar az daha ısınsada bende devam etsem üşeniyom kışın :/

0|0
    0|0
  • La elin gızı feet vücut la fitnesse a gder. Bizimkiler. İlla kilo alınca gider.

0|0
    0|0
  • Fitness gercek seviosan yap ama sikici bir dpor

0|0
    0|0
  • Kick boxa git gelen bir kız vardı afet böyle ringde beni dövmüş tü :/

0|0
    0|0
  • Fitness yerine voleybol takımlarına girebilirsin

0|0
    0|0
    • Voleybol fazla ilgimi cekmiyo 😂😂

• Basketbolla futbol tercihim genel olarak ya arada da tenis falan 😂😂 oyle vurmali kirmali seyleri sevmiyorum fazla

• Okçuluk ilgini çeker :)

• sporr iiydir

0|0
    0|0
  • oooo Süper vücudun olur bence git Boş oturmaktansa Git Taşş gibi kız desinler sanaa :)) ?

0|0
    0|0
  • Fitness ne olursa olsun vücudu güzelleştiriyor. İyi fikir...

0|0
    0|0
  • Iş güç yok herhalde

0|0
    0|0
  • İyi fikir, başlarsan iyi hissedersin kendini.

0|0
    0|0
  • savunma sanatı sokakta ve evde işine yarayabilir türkiyede yaşıyoruz :/

0|0
    0|0
  • Gel ben sana joga yamayi ögretiYim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• valla süper çok zevkli elimden geldiğince bende yapıyorum bide karsılığını alınca daha güzel oluyo :)

0|0
    0|0
  • Güzel fikir 👍 git git

0|0
    0|0
  • Git illa cok kilolular fitness a gidicek diye bir sey uok

0|0
    0|0
  • Fitness iyidir

0|0
    0|0
  • Süper fikir benin de boş zamanım olsa valla bende gitmek isterim :)

0|0
    0|0
  • ben karın kası yaptım (sixpack) çok da memnunum dene istersen :)

0|0
    0|0
  • Git git bir yerden başlamak lazim

0|0
    0|0
Yükleniyor...