En yakın arkadaşınızın şerefsizliğini görmezden mi gelirsiniz?

ilk okulda aynı sınıf aynı sırada başladı arkadaşlığımız orta okul lise üniv derken 18 yıllık kardeşten öte arkadaşız ama ben son 7 yıldır yurtdışında olduğum ıiçin yılda bir kaç ay görüşüyoruz şimdi adam nişanlanalı bir hafta olmuş ama ben bunu hiç alakasız birinden duyuyorum o değilde söylememesi çok koydu lann ben ona ciğerimi bile anlattım sifonu çekiymmi şimdi kafamı atıyım napiyim yaw

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka, kardeş gibi, dost falan hikaye bunlar. Bir arkadaş gelir bir arkadaş gider.

Demek ki sen arkadaşlığınıza fazla anlam yüklemişsin.

Üzülme, hayal kırıklığına uğrama. Gerek yok.

Sen onun gözünde nasılsan o da o şekilde olsun.

İşine bak, hayatını yaşa mutlu ol. Gerisi boş.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• gorusemıyosanız nasıl soylesın kı nısan telasındandır sen kırgnlgını anlat ama arkadaslıgını cope atma

0|1
    0|0
  • Neden görmemezlikten geleyim ? görmemezlikten gelmem bana nasıl şerefsizlik yaptıysa bende ona yaparım hiç çekinmem yani.

0|0
    0|0
  • gelemeyeceğini düşndüğü için söylememe kararı almıs olablr. sonradan haber verecektir. çok takılma derim.

0|1
    0|0
    • gidecek degilim de insan 18 yillik dostuna nisan taktim demezmi yahu

• vay hayvan vay. küfür edeydin

• edecem simdiden kufur biriktiriyorum

• abartmışsın biraz.kendisiyle konuş önce.

0|1
    0|0
    • konustum ama nisan taktim demedi bende caktirmadim

• ilginc ama bi o kadarda mide bulandirici :)

• salla gitsin :)

• Buna şerefsizlik denmez ki, belki başka sebepleri vardır bilmeden etmeden bu kadar ağır konuşmamalısın bence :)) Başlığı görünce seni boynuzladı sandım.

0|0
    0|0
    • o zaman gebertirdim

• yoo olamam kanim sicaktir benim fokur fokur :)

• Ama sakin olmalısın bu sinir yüzünden etrafındakileri kaybedebilirsin :))

• çok pişmansa belki ama asla eski degeri olmaz bnde yaşayan ölü gibi yanımda acı çekmesini isteye bilrmde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• önce kafa at sonra da çeyreğini takıp kutla..

0|1
    0|0
  • O artık gitti senin öyle bir arkadaşın yok artık. Benimde buna benzer bir durum başıma geldi hatta şöyle diyeyim kısacası arkadaşım evlendi sonuçta yeni bir yaşantısı oldu 2 sokak aşağıda oturuyor ama bayramda seyranda ara sıra görüşürüz o kadar yani bir de o evlendiği vakit iyiden iyiye bitecek artık dostluğunuz arkadaşlığınız vs. bence şimdiden kendini alıştır derim.

0|1
    0|0
    • haklisin yurtdiisina ciktigimdan beri bitmiste haberim yok

• Sen evlendiği zaman gör bide. Yani yurtdışı falan onun yanında devede kulak misali kalır. Bu işler maalesef böyle.

• öncelikle sakin ol

kendinin arkadaşının yerine koy senin başından düğün olayları geçti mi bilmem o koşuşturmada insanın aklına bazen nedense en yakınları gelmez bunun da nedenlerinden biri aile bireylerinin çoğunun tanıması o bireyi

mesela annenin aklına gelse işte eşim haber vermiştir diye es geçmesi aynı şekilde de diğer fertlerin düşünceleri aynı olabilir

şimdi kardeşim hayat senin hayatın da ara bu hatasını , kırgınlığını ona belirt yalnız düğün de de aynı olay olursa kafa atacağını belirt sen uyarını yap

olur böyle şeyler

0|0
    0|0
    • yok yahu dun aradim hal hatir sordum atandinmi vs diye ama nisan taktim demedi

• belki de utancından söyleyememiştir

• haklisin sanirim cunku nisanlandigi kiz pek tekin diilmis

• biriyle 8 yıldır diğeriyle 12 yıldır görüşmüyorum direk gömerim tabi bu yapılanada bağlı

0|0
    0|0
  • her zman demişimdir her koyun kendı bacağından asılır arkadaşlık dostluk hepsi yalan sende görüceksin ilerde

0|0
    0|0
  • Fazla muhattap olma bu tip adamlarla

0|0
    0|0
  • Okumadm soruyu. Başlığa cevap vereyim : Çizerim üzerini direkt.

0|0
    0|2
Yükleniyor... ;