Bu çocuğun amacı ne? Erkekler anlar belki.

Bayağı süredir facemde ekli olan arada bir konuştuğumuz bir çocuk vardı. Dün akşam cam açalım dedik daha öncede bi defa açtığımız olmuştu. Sohbet felna ediyoduk işte sonra sevgilimle yeni ayrıldığımı felan biliyordu hiç öpüştünüzmü gibi soru sordu normalde böyle sorulara cevap vermeyen biriyim ama bi bu soruya cevap veriym dedim evet dedim başka ileri oldumu dedi hayır tabikide felan dedim. O da 2 yılda bu çocuk seni hiç ellemedimi yani gibi şeyler dedi sinirlendim işte bişeyler dedim. öyle öyle laf uzadı. tamam sakin ol felan dedi sonra bigün seni canlı görek isterim gibisinden konuştu daha tam samimi değiliz gibi şeyler dedim öyle böyle konuşurken yemek yaparsın bigün yeriz dedi sizemi gelcem bide gibi şeyler dedim hemen demedim felan dedi sevgilime bile bu kadar zmanda çok az gittim dedim o da bizde oluruz belki dedi. olmaz zannetmiyorum gibi şeyler dedim. neden felan dedi öyle işte, bunları felanda söyledim o da yanlış anladın sen beni felan dedi. Yok felan dedim hala sonra ise nasıl biri olduğunu denemiştim öğrendim gibi şeyler dedi. ne demek istedi ya sizce ? niye böyle bişey yaptı ?

Güncellemeler:
Ne kdar felan felan kullanmısım ya :D

0|0
218

En İyi Erkek Görüşü

• yavrucum karsındakı avcı dıkkat et av olma :,))))

0|0
    0|0
    • tamam abicim :)

• aferım kız hadı yolun acık ola :)))

• sagol sagol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Hadi ama, amacını anlamamış olamazsın.

Erkek arkadaşını soruyor, ne kadar ileriydiniz diye soruyor. Hani kurdeleni çözdüyse ara sıra gelip ben de çakayım demek istiyor.

senin kaşar olduğunu ve muhtemelen bunu da erkek arkadaşlarına anlatıp fikir aldığını gösteriyor. yoksa düşünebilen bir erkek böyle paçozlamaya bu konuşmayı yapmaz.

0|0
    0|0
  • EE belki eve atarım falan felen diye düşünmüştür yada sevgili oluruz felen demiştir belkide belli olmaz bunları aslında senin falan anlaman lazım :D

0|2
    0|0
    • anladım zatende, belli yani amaç sildim zaten cocuguda ama yinede ks ye sormasak olmaz :)

• Eyvallah :) Her zaman burdayız biri sarkar gibi oldu mu sor niyetini yazalım :D

• Yani seks konularına girmeye çalışmış ama becerememiş ve bunda sonra geri vites yaparak senin denedim ayakları yapmış işte

0|0
    0|0
  • tek tavsiym sanal alemde fazla yüzgöz olma..xD

0|0
    0|0
  • bence çocuk felan, seni felan pek tınlamıyor felan yani, ama sen kafana felan takma geçici bunlar felan..

0|1
    0|0
  • seni düdüklemek felan istiyor yol felan yapmış ama tutturamayınca seni denedim gibi bir yalan söylemiş yersen felan diye düşünmüş.

0|1
    0|0
  • yem atmış yememişsin :) sonra 90 derece dönmüş :) lafı değiştirmiş artı senden hoşlanıyo, yakında da ben seni seviyorum der. örnekleriyle sabit

0|0
    0|0
  • Sen bunla buluştun mu felan sonra bu da sapık çıkar falan

Direk bağlantıyı arada ne varsa kes yok et

0|0
    0|0
  • sonuında demiş işte diyeceğini:) senin nasıl biri olduğunu kendince öğrenmiş...

0|0
    0|0
  • Sakın o eve gitme. :D

0|0
    0|0
    • gidermiyim hiç :D konusmuyorum bile zaten cocukla artık.

• ne yaptığını anlamayacak kadar, saf olduğuna inanmıyorum.

0|0
    0|0
    • anladım anladım zaten ama yinede sordum işte ks de yardımcı :)

• sil gitsin

0|0
    0|0
  • Senden faydalanmak istemiş, beklemediği cevap alınca kıvırmaya çalışmış

1|0
    0|0
    • Bişey sormak istiyorum ne kadar oldu sevgilinden ayrılalı?

• vayh beee ne biçim erkek bunlar direk sarkıyorlar. sevgilin varken konuşuyormuydun bu çocukla facedn o zamanlar imalı filan konuşuyormuydu?

• sevgilim varken knusmazdım hiç kimseyle bi ara yine ayrıydık sevgilimle o sırada eklemişti normaldi o zaman sonra öyle sevgilişmle barısıncada sohbet devam etti böyle degildi ayrılınca felan böyle dedi işte.

• kafanda bir soru var ve gidermesi çok kolay engelle bitsin

0|0
    0|0
  • çocuğun amacı belli bacım uzak dur :)

0|0
    0|0
  • Seni evine atmak istemiş ondan sonra oralı olmayınca lafı değiştirmiş olay bu .

0|0
    0|0
  • o çocuk sapık sana söyliyim ne biçim sorular sormuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç erkeğe gerek yok.

meseleyi söyleyeyim.internetten kız düşürmek gayet basittir.o da bu avantajdan faydalanarak seni elde etme çabasında.ama seni çok özel bulduğundan filan değil.fena sayılmayacak olarak nitelendirdiği hemen her kıza olta atıyor kim çekiştirirse onun üstüne daha çok gidiyor.bi de seni yatağa atabilme potansiyeli şimdiden ölçerek kendine rota seçiyor.

sevgilinle olanları sorarak senin sıkılgan olup olmadığını öğrenmiştir bir de en fazla bununla kendini tatmin etmiştir.,bu yüzden mümkün olduğunca bunlarla karnını doyurmayacak, gülüp geçeceksin.-tavsiye.

0|0
    0|0
    • çok gereksiz bi insan oldugunun farkındayım ama benle olan bişey en ufak seyleri bile bosveremeyen bi insanım malesef. neyse tsk ederim :)

• ilgi istediğimiz zamanlarda hepimiz öyleyiz malesef.

• yavsağın teki bulaşma

0|0
    0|0
    • sildim zaten faceten. işim olmaz böyleleriyle adam sandım konustum işte.

Yükleniyor... ;