C.Ronaldo'nun mutsuzum açıklamasıyla ilgili neler yazmak istersiniz?

Yıllık kazancı 10-15 milyon avro arasında,(fazlası vardır eksiği yok) Dünyanın neresine giderseniz gidin tanınıyorsunuz. Dünyanın en pahalı arabasına biniyorsunuz, dünyanın en güzel kadınlarıyla beraber oluyorsunuz, insanların size ve yaptığınız işe saygısı çok fazla. Bazı kesimlere göre antipatik birisiniz ama sizi sevenlerin yanında bu devede kulak misali. Kısaca anlayacağınız çok lüks bir yaşam tarzınız var ve hemen hemen her şey elinizin altında.

Siz onun yerinde olsanız mutsuzum diye bir açıklama yapar mıydınız? Bu adam daha ne istiyor?

0|0
1018

En İyi Erkek Görüşü

• adamın derdi para değil.Ne yaparsa yapsın fifa yılın futbolcusu ödülünü başkalrı kazanıyor.daha önce gol atmasından çok takımının şampiyon olması önemli diyorlardı adamlar şampiyon oldu ödül yine başkasından.Dikkat ettiyseniz o günden sonraki maçtaki gollerden sonra sevinmemeye başladı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah iste. Para para diye delirenlere de ders olsun bu. Neden mi mutsuz? Cunku hayatta bi ideali kalmadi. Bulunabilecek en yuksek noktada ve onun satin alamayacagi elde edemeyecegi kadin kalmadi. Her sey elinin altinda. Hayattan zevk almiyor artik.

0|0
    0|0
  • adamda her şey var neyin kafasındaymış o

0|0
    0|0
  • Rahat batmış :/

1|1
    0|0
  • Bu da insani değerlerin paradan maddiyattan çok daha önemli olduğunun göstergesi işte..

0|0
    0|0
  • Dünyalar onun olsa ne yazar bi huzur olmadıktan sonra mutlu olunur mu hiç ?

0|0
    0|0
  • Bana gelsın o ben onu mutlu ederım..

0|0
    1|1
  • boş ver hayatından memnun değil

0|0
    0|0
  • mutsuzmuş ...

0|0
    0|0
  • zzivitelerim..kalca basen ve göbekte biraz fazlalık var vücudu düzleştirmk ve fazla kilolardan kurtulmak için napmam

0|0
    0|0
  • ivitelerim..kalca basen ve göbekte biraz fazlalık var vücudu düzleştirmk ve fazla kilolardan kurtulmak için napmam gg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• çok kötü durum ronaldo insan olarak sevilmek istiyor yani parası için onun yanında olmalarını istemiyor ve ayrıca para her şeyi tam olarak getirmez ki getirmedi de artık bunaldı ve mutsuz buda normaldir.

0|0
    0|0
  • Sorun da bu ya . Adamın artık hedefi kalmadı. Bence dünyanın en iyi takımında oynuyor ve elinde olmayan imkanı yok. Bu dünya için yapacağı hiçbir şey kalmadı ki ! Onun hayatından daha fazlası olmadığı için hedefi yok . Haliyle bir boşluk içinde olması çok normal .

1|0
    0|0
  • Çok para ve şöhret mutluluk getirmeyebilir. Eric Clapton da çok zengin ve şöhretli bir adam, 10000 kadınla birlikte olduğu geyiği dönmüştü bir zamanlar, garajında Ferrarileri filan var. Ama o da mutsuz olduğunu söylemişti.

0|0
    0|0
  • Mutsuz olur tabi önünde Messi ve İniesta gibi adamlar varken bende mutsuz olurum.

0|0
    0|0
  • Biri tarafından insan olarak değer görmek istiyor. Kadınlar bana sadece cinsel obje olarak baksa ya da sadece parama baksalar ben de mutsuz olurum. Ya da o zenginlikle istediği herşeyi elde etsem isteyecek bir şeyim kalmasa yine mutsuz olurum. Para ve kadın herşey değidir :)

0|0
    0|0
  • Egosu yüksek insanların kendi olduğundan daha yüksek görmeleri sonucu elindekinin kıymetini bilmeme sorunsalı.M.City uçuk bir teklif yapmış arkadaşa kafası karışık galiba...

0|0
    0|0
  • sex hayatı kötü çünkü... illa yakışıklı olması penis konusundada sporculuğu gibi dim dik olması anlamına gelmiyo kesinlikle cinsel sorunları var biz erkekler birbirimizi iyi tanırız...

0|0
    0|0
  • abi irina shayk la çıkıyo biz burda bu yazıları yazarken adam irinayı götürüyo bi şükret mübarek real de oynuyon fıstık gibi fizik tip para kız araba küfür edesim glio

1|0
    0|0
  • Arkadaşlık yoktur

0|0
    0|0
  • para nın bir kez daha mutluluk getirmedigini hepberaber ögrenmiş olduk

huzur istiyor

ki yoksa o adam bitmiştir

0|0
    0|0
  • para+şöhret eşit değildir mutluluk

0|0
    0|0
  • ya malın teki şımarık gerzek bir adam iyi futbol oynaması akıllı olduğunu göstermiyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Messi ile arasındaki farkı gösteriyor işte..Herşeye rağmen mutsuz olması

0|0
    0|0
  • adam materyalist değil demekki helal olsun :D

0|0
    0|0
  • Herşey para değil ama.Onu anlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Huzur İslamda kardeşim... ruhen mutsuz

0|0
    0|0
  • o değilde; bu aradam real'den gitse hangi takıma gidicek bunu düşünüyorum..

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;