Ks ciler orjinal fikirler üretmenizi bekliyorummmm...

şimdi ben hergün bir cafeye gidiyorum.gide gele cafenin patronlarıylada içli dışlı olduk.benim gibi hergün o cafeye gelen bir kız var.Fakat patronların arkadaşı o da.garsonları falanda tanıyorum onlarlada samimiyiz.şimdi sürekli gittiğim bir yer olduğu için kalkıp kızın yanına gidersem abest olur diye düşünüyorum.yani kız tavlamak içinmi geliyorsunuz buraya gibi bir durum olmasın istiyorum.nasıl tanışabilirim sizce?ciddi cevaplar bekliyorum...

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• bi bak bakalım kız sana bakıyor mu? bakıyorsa selam verip başlarsın hiç oralı değilse abesle iştigal etme.

0|0
    0|0
    • bakıyor.bayağıdır bakışıyoruz hatta :) sanırım 1 ay'a yaklaştı durum böyle :S hatta ilkinde arkadaşlar farketti kız sürekli sana bakıyor falan dediler ama hiç yalnız olmuyorki sürekli yanında 3-4 kız arkadaşı var.

• şişşş arkadaşımın kız arkadaşı gördü kızı beğenmedi.ben seninle daha iyisini tanıştıracam dedi :)

• Ya olur mu öyle saçma şey, senin yerine de kızla arkadaşının çok bilmiş kız arkadaşı çıksın o zaman. Kadın kendine bu kadar "madde" olarak bakıyorsa erkeklerin ne suçu var? Bu ne ruhsuzluk

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• öğrencidir herhalde, küçüktür, o zaman ben de onun baktığını anlıyorum ama bakmaya cesaret edemiyorum. Şimdi olsa oooooooo çoktaaan yanına gelmiştim.

0|0
    0|0
  • yavasca yanas yanına gordugume gore sende burayı cok sevıyorsun dıye basla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• patronuna durumu anlat adam gibi. bi plan yapın beraber. patron kızla cafede otururken sen cafeye giriyorsun. patron seni yanına çağırıyoo vay dostum hoş geldin falan fişman sonra sizi tanıştırcak masaya buyur etcek. orda kızla kesişmeler falan olrsa kız senindir. tanış numarasını al. şirinlikler falan yap. bişeyler yap işte. ama kız nötr olursa zaten senin değildir. s.ktr et :)

0|0
    0|0
    • yok işte o olmaz patronunda arkadaşı çünkü.haa sevgili değiller ama ya patronda ondan hoşlanıyorsa o zaman s.tık :D

• la patron senin arkadaşın değil mi arkadaş. git söyle, böyle bi durum var bana akıl ver falan bokunu yiyim de :) baktın patronda ona vurgun arkana bakmadan kaç cafeden. yeni kısmetlere yelken aç :)

• Kafenin adını söle gelip ben halledicem ulan sudan sebepler yüzünden yalnız kalınır mı ?

0|0
    0|0
  • şimdi onun çevresinde birşey olmalı ondan isteyebileceğin nargile içiyor mu kız?

0|0
    0|0
    • yok nargile içmiyor,sadece işte çay,kahve gibi şeyler.şimdi kız cafenin patronlarınında arkadaşı.bende patronların arkadaşıyım ve sürekli gittiğim bir yer.onlara söyleyemem yani şu kızdan hoşlanıyorum bi konuşurmusun gibi birşey abi 1 aydır görüyorum kızı ama birtürlü tek yakalyıpta konuşma fırsatımda olmadı :/

• hmm sigara içiyorsa sigara çakmak iste içmiyorsan da içiyor gibi yap

Yükleniyor... ;