Dik duramıyorum yahu!

Arkadaslar bi bakın ya lütfen

dik duramıyorum yahu bodye gidiodm bırakdım gine aynı sorun oLdu napcam arkadaslar ya

0|0
910

En İyi Kız Görüşü

• siz önce bir hastaneye gitsenızde, belinizde nasıl bır problem oldu ögrensenız. Bır sorun var ki sonuçta bu hale geldin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 10

• antreman sonraları esnetme hareketlerini yapmıyorsan normal, her antreman sonrası esnetme hareketlerini yap derim

yaptığın halde oluyorsa, ek olarak plates çalışırsan o sorunu halledersin

0|0
    0|0
  • oturusunu duzelt bıde. sırtını dık bı sekılde duvara yasla her sabah 1 dakıka dık dur vazıyet bekle. aynı sıkıntı bendede vardı zamanında

0|0
    0|0
    • kardşm omuz calısıodm body giderken dik duramıodm gine ama düzelmisdi ama snn dedignde yaparm

• saol kardşm yaparm

• çok yararlı. teşekkür ederim

• dik duramazsan aşk biter :(

0|0
    0|0
  • aynı sorun bendede var sırtta müthiş bi ağrı yapıyor aynı zamanda cözüm önerisi olan varsa bnde faydalanabilirim.

0|0
    0|0
  • Sırtına sopa bağla , işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • yer kadar sert yatakta yat ve dik durmaya özellikle dik oturmaya dikkat et bi iki senede düzelirsin gibime geliyo..

0|0
    0|0
    • dik durmaya calısıorm buu sefer kendimi kastıgım için dısarda cok mutsuz bi şekilde dolasıorm

• ne yazıkki bu alışmak zorunda olduğun bir durum.mutsuz olsan da kendini buna alıştır zamanla vücut rayına oturur ruh halinde...

• yürürken yere değil sürekli önüne bak

0|0
    0|0
  • Bir süre kalın korse kullan.

0|0
    0|0
    • korse işe yarıyor mu kardşm

• yardımcı oldugn için tsk edrmm . saoL

• ne demek. Aynı dertten muzdarip kişiler birbirini anlar.

• öncelikle 31 çekmeyi azalt gerçekten çok etkisi oluyor

0|1
    0|0
  • Korseler var.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;