Beşiktaş'ın durumu ne olacak?

Beşiktaşın Bu Zor Günlerinden Sonra Samet Aybaba Yönetiminde İşleri Toparlamiş Gibi Görünüyor(benim görüşüm) sizle Görüşlerinizi Paylaşırmısınız?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• tek eksik forvetteydi neneyi almamız gerekirken olmadı umarım almeida takımın en önemli parçalarından olduğunu unutmaz

0|0
    0|0
  • Fikret bey yönetime geldiğinde ki açıklamları hala kulaklarımda. diyorki: beşiktaşın sokağa atılacak parası yok. transferde ince elyip sık dokuyacağız ve acele etmeyeceğiz. şimdi gelelim ilk açılamasına beşiktaşın sokağa atılacak parası yok.peki be adam eriksona imza attırıp adam türkiye topraklarına hiç basmadan verdiğiniz 2 milyon eruo tazminat beşikaşın parası değilmiydi. olcayı alırken kulübüne verdiğiniz 1 milyon eruo beşikatşın parası değilmi ki 600 bin eruo için ernsti yolladınız. bir inat uğrauna 3 milyon 750 bin eruo alan Q7 ye hiç oynatmadan verilecek para beşiktaşın parası değilmi. gelelim transferde acele etmeyeces demesine be adam yumurta tam azına gelinec ye kadar aklınız neredeydi son gün nene tarnsferinide elinize yüzünüze bulaştırdınız. benim gibi kapalıdan kombine alan arkadaş gurubumuz neyi bekliyor biliyormusun ilk alınacak kötü sonuçta o tribünler QURESMA diye inleyecek o zaman fikret beyde samaet hoca da kafasını kuma gömecek.Q7 yi oynatmayan da oynatılmasına izin vermeyenlerde beşiktaş hainidir. gelecektede hain olarak anılacaklardır.

0|1
    0|0
  • Elinde kaliteli gençler var.Bence düzelir Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş şu zor zamanda gençlerle toparlanıyor özellikler gs maçından sonra kendine güveni geldi takımın.bu ıyı grafık ne zamana kadar gider bilinmez Beşiktaşın şampiyon olması çok zor ancak şampiyonu Beşiktaş belirleyecektir.

0|0
    0|0
  • beşiktaş en kötü 4.olur o kadar da dert etmeyin .

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak toparlanmalarını canı gönülden istiyorum.

0|0
    0|0
  • bırşey demek ıçın erken

0|0
    0|0
  • bu hırs ve feda zihniyeti devam ederse toparlarız :)

0|0
    0|0
  • toparlamış gibi gözüküyor fakat bir iki maç yenildi mi arkası gelir.

0|0
    0|0
  • olmamız gerektiği kadar oluruz

0|0
    0|0
  • Bu sezon ilk 8'de bitirir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Nene'yi kaçırdık, tek üzüldüğüm şey bu. Şu an birşey demek için çok erken

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;