Sorum fanatiklere! Başka takımı tutan bir eşle sevgili olunur mu?

Sorum fanatiklere! Başka takımı tutan bir eşle sevgili olunur mu?

Güncellemeler:
Ben galatasaraylıyım, ve galatasarayı bırakmayı hiç ama hiç düşünmüyorum, baştan söyliyeyim de :) :)
Soruyu düzeltelim, sevgiliniz beşiktaşlı siz galatasaraylısınız, kızıda çok seviyorsunuz takımınızıda, kız dese beşiktaşlı olur musun aşkım, hem beraber maçlara gideriz? (başka takımda olabilir)
Tepkiniz ne olurdu?

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Fenerbahçeli olsa çok iyi olur.

0|1
    0|0
  • birisi tanışmak istediğinde ona sorduğum ilk soru hangi takımlısın oluyordu aynı takım değilse imkanı yok ısınamazdım artık gerekte kalmadı zaten :D (:

0|0
    0|0
  • Oluyolar. Seni de zorla kendi takimindam yapiyolar. "Artık sevgili olduk. Sen de fenerlisin." Gibi :D

0|0
    0|0
  • olunur

0|0
    0|0
  • Ben şahsen Beşiktaşlıyım. başka bir takımdan birini hayatımda düşünemiyorum. :D düşünsene yazışırken Beşiktaş'ın B'sini küçük yazmış falan :D cinnetasyon :D :D :D

0|0
    0|0
    • Liverpool'dan 8 yiyen beşiktaş mı bu :(

• Galatasaraya 4alatasaray dıyerek başına belayı aldın, 8 taşa hiç birşey diyor muyuz? :D

• evet çok büyük bela aldım :D çok tırstım şu an :D ne yapsam acaba hesabı kapatıp evi köyü terki diyarmı etsem :D :D

• Olabilir takımıma saygılıysa tabi ama ben onun takımına saygılı olmam :)

0|0
    0|0
  • Bence daha bile tatlı bir ilişkiniz olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olunur belki ama onun takimi ve benim takimim mac yapti ve benim taraftari oldugum takim gol yedi veya maglubiyet aldi ola ki herhangi bir sevinc gosterisinde katliam olur o yuzden ayni takımın taraftari olmak daha iyi :)

0|0
    0|0
    • Galatasaraylı bir sevgili iyi olurda, beşiktaşlılar çok ayrı bir havası var arada kaldım :D

• Ben Galatasaray taraftariyim biraz da koyu hatta yani arenaya gidip onume gelen binkiza evlenme bile teklif edebilirim sirf Galatasarayli oldugu icin :)

• evet olunur niye olunmasın

0|0
    0|0
  • Olunur kardeşim ki ben oldum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;