Sevdiğiniz insanı olduğu gibi mi seversiniz, değiştirmeye çalışır mısınız?

Sevdiğiniz insanı olduğu gibi mi seversiniz, değiştirebileceğinizi düşündüğünüz özelliklerini, huylarını değiştirmeye çalışır mısınız?

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• beni isteyen oldugum gibi kabullensin ama ben ne yalan soyleyeyim sevdiyim birini n hoslanmadgm huylarini ona acikca der degistirmeye kendim istediyim gibi biri etmeye calisirim

0|1
    0|0
    • Icten bir cevap olmus cunku gordugum kadariyla herkes bir sekilde digerini mudahale ediyor belki farkinda bile olmadan

• tesekkuler her zaman samimi olma k lazim baskalarina os gitsin die kendi fikirlerimiizi acikca demekden cekinmemeliyiz

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• olduğu gibi severim senin istediğin şekilde biri olmasını istersen sevmenin ne anlamı kalır ki her insanın bir kusuru vardır önemli olan bunu bilmesidir ona doğru gelen bana yanlış gelir bana yanlış gelen ona doğru gelir önemli olan bir insanı olduğu gibi sevebilmek

0|1
    0|0
  • gercekten birini seviyorsan, onu tabikide oldugu gibi seversiniz, ve sizi rahatsiz eden durumlarin farkina bile varmazsiniz, ask gözü kör eder hesabi, varsada öyle birsey göremezsiniz, o yüzdende degistiremezsiniz. Ki cok kötü birsey olmadigi sürecede degistirmek olmaz yani

0|1
    0|0
  • Değiştirmeye çalışmak büyük bir hata olur çünkü insanlar 7 sinde ne ise 70 indede odur olduğu gibi kabul etmek dışında birşey yapılabilecek pek birşey yok.

0|1
    0|0
  • Değiştirmeye çalışma hatasını yapmaya çalıştım hatta onun istegiyle .. bana yardım et demişti.. ama huylu huyundan hiçbir şekilde vazgeçmiyor. o yuzden kimseyle ugraşmam. oldugu gibi severim.. ama ben pek kalbi dinlemeyen türdenim.. duzgun biri olsun mümkünse

0|1
    0|0
  • Kimse değiştirilmez sadece bazı seylerden kısıtlar kendini :) Ben olduğu gibi kabul ederim rahatsız olduğum konularda dikkatli olmasını söylerim

0|1
    0|0
  • çalışırım . hayvanlara kötü davranıyosa mesela . yolda kedi gördüğünde korkutuyosa falan tutamam kendimi söylerim

0|1
    0|0
  • sevdiğim insanı herşeyiyle sevmişimdir zaten ama yanlış giden bişey varsa değiştirmeye çalışırım.

0|1
    0|0
    • Kime gore yanlis ama sana gore yanlis belki ona gore dogrudur

• ona göre doğruysa karışmam ama o olayın sonuçlarını düşünerek hareket ederim mesela zarar gelebilecek bişeyse değiştirmeye çalışırım

• çok güzel bi soru huylu huyundan vazgeçmez ama oraya gitme bunu yapma falan burnundan getrblrz sadece onada değiştrmek denrse tabi .d

0|1
    0|0
  • Sevmişsem onu baştan öyle kabul etmişim demektir değiştirmeye çalışmam.

0|1
    0|0
  • Hayır, olduğu gibi kalsın değişmesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kişilik babında sormuşsun, kişilik babıda cavaplayayım. Onu olduğu gibi sevmezsen nasıl sevmiş olabilirim ki zaten. Onu olduğu gibi sevmemişsem zaten onu sevmemişimdir. Onu o olduğu için sevmişimdir, onu ondan almak için değil.

0|1
    0|0
  • Sevmenin manası beyenmek ve tutkun olamaktır ! Onu değiştiririm düşüncesi var ise sevgmemişsinizdir ! Siz ne kadar birisini değiştirmeye çalışırsanız,çalışın ! Huylu huyundan vaz geçmez ! Hatası var ise ancak kendisi bunu anlayarak o hatadan vaz geçebilir !

0|1
    0|0
  • Öyle severim.

0|1
    0|0
  • değiştirmeye çalışsanda değişmiyorlar zaten o yüzden ya sev ya terket

0|1
    0|0
  • ya oldugun gibi görün yada göründüğün gibi ol demişler onu değiştirmeye kalkışma zararlı olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;