Erkeklerin/kadınların en çok söylediği yalanlar

Erkeklerin/kadınların en çok söylediği yalanlar sizce hangileridir?Yapılan bir araştırmaya göre her insanın günde ortalama 200 kez yalan söylemeyi aklından geçirdiği,kadınların çoğu zaman başkasını kırmamak için bu isteğe kapılırken erkeklerin kendilerini üstün göstermek için yalan söyledikleri ifade ediliyor.

0|0
919

En İyi Kız Görüşü

• Senı ömur boyu sevecegım en buyuk yalan bu işte

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Seni seviyorum

Çok güzelsin

Çok yakışıklısın

Çok iyiydin

Çok güzel olmuş eline sağlık

Seninki gibisini görmedim

Her erkeğin başına gelir

Bişey olmaz son kız arkadaşım da üzerimdeyken osurmuştu çok normal, zaten her insan günde ortalama iki litre gaz çıkarırmış

Sen ilksin biliyor musun?

Kısaydı ama çok iyiydi

Üç kere boşaldım

...

Sabaha kadar yazılsa bitmez

1|1
    1|0
  • Kızlar: 5 dk ya hazırım.

Erkekler:5 dk ya yanındayım :)))))

2|1
    0|0
  • Erkek /kadın sevgilisine çok güzelsin demesi dünyanın en büyük yalanıdır

1|0
    0|0
  • yalan söylemeye gerek duymuyorum,çok çekinirler benden...fdadfadfaf

1|0
    0|0
  • "pembe panjurlu evimiz olacak"

1|0
    0|0
  • + Çok yakışmış.

1|0
    0|0
  • ben yalan söylemeyi becerememki :)9

0|0
    0|0
  • yapılan araştırma yalan olsa gerek her insanın kendine göre büyük veya küçük yalanları olur.oda o anki duruma bağlı olsa gerek...en kötü yalan yuva yıkan,arkadaşlar arasını bozmak için söylenen yalanlardır bence...

0|0
    0|0
  • Ben kendimi üstün görmek için asla yalan söylemedim. Zaten çok konuşmam da. Genelde ağzımdan lafı kerpetenle alırlar :D Ama bu hiç yalan söylemediğim anlamına da gelmiyor. Çocukluğumdakini saymazsak mecbur kalıp söylediğim olmuştur .s

0|0
    0|0
  • Yalan söylediğimi hatırlamıyorum ama yalan söyleyenleri çok iyi hatırlıyorum..

0|0
    0|0
  • Kız aradaşımla beraberim deyip başka bir erkekle eğlencenin dibine vurmak bir kızın en favori yalanıdır bence :D

0|0
    0|0
  • söylenen yalanları hatırlatma lütfen. şimdi biri çıkıp doğru söylese diğeri söylediğin en çok söylenen yalanlar arasında dese napcak doğruyu söyleyen:) teorem doğru mu pisagor?

bi tanede ben söyleyeyim. şekerim bu sana çok yakıştı :)

0|0
    0|0
  • ösledim seni :))) ama ekleyemiyorum :D

0|0
    0|0
  • öff eklesene kızım beni ben onur

0|0
    0|0
  • seni seviyorm

0|0
    0|0
  • yalan söylemişler :D

0|0
    0|0
  • napıyosun? Hiiç

0|0
    0|0
  • seni seviyorum, sana deli gibi aşığım, nasıl olsa evleneceğiz. bu aralar işlerim biraz yoğun, sen daha iyilerine layıksın,

1|0
    0|0
  • sadece uyuyacağız

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sen daha iyilerini hakediyorsun, ilksin, senden güzeli yok.. en büyük yalanlar bence.

1|0
    0|0
  • Erkek : Sen benim herşeyimsin..

Kadın: Paranın ne önemi var...

1|0
    0|0
  • sen farklısın

benden daha iyilerini hak ediyorsun

herşey gönlünce olsun çok mutlu ol (bu yalan olmayabilir )

bende seni sevdim vs vs vs

1|0
    0|0
  • seni seviyorum

1|0
    0|0
  • nasılsın dediklerinde standart cevap iyiyimdir. çoğumuzun en sık söylediği yalan işte

0|0
    0|0
  • o an telefonda konuşmak istemiyosam görmedim,uyuyodum derim sanırım en sık bu yalanı söylüyorum :D

0|0
    0|0
  • isim var :D

0|0
    0|0
  • ha ha genelde yalan söyledikleri nasıl anlaşılır onu deyim erkeklere bişi deyince doğrumu yalanmı diye kim görmüş kim duymuş delirtme beni fadime ha ha bayanlar ise aaaaaaa sen bana güvenmiyormusun kırılgan bir yüz masum bir bakış ve konu hakkında uzun uzun nerdeyse tarihçeye kadar uzanan bir açıklama ha ha genelde bu tür hareketler yalanın habercisidir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;