Doğumgününde hatırlanmadığınız oldu mu

bugün benim doğum günüm ve sadece sevgilim kutladı annemler bile hatırlamadı siz olsanız neler hissedersiniz ben çok üzgünüm

0|0
1718

En İyi Erkek Görüşü

• mutlu yıllar :) annenler belki de büyüdüğün için doğum gününü kutlamayı da bebeksi bir hareket gördükleri için olabilir ...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Şu doğum günü kutlamasını icat eden kimdi yahu? Yok yere insanlar arasında kırgınlık peydah ediyorlar.

3|0
    0|0
  • doğum günün kutlu olsun. sen de onları hatırlama. geleceğin hatırlamış baksana. geçmişindekileri salla :D

1|0
    0|0
  • Şahsen ben doğum günümü hatırlamasınlar diye uğraşırım doğum günümün kutlanmasından hiç haz etmem ama bakkal bile hatırlıyor arkadaş -.-

Doğum günün kutlu olsun bu arada...

2|0
    0|0
  • Ben doğum günümü hatırlamam bile. Genelde bana hatırlatırlar. Önemsediğim bir şey değil. Önemseyenlere de saygı duyarım. Doğum günün kutlu olsun bakalım.

1|0
    0|0
  • öncelikle doğüum günün kutlu olsun belki sürpriz yapıcaktır gün bitmeden karar verme unuttuysada insanlık hali yani

1|0
    0|0
  • iyiki doğdun sevgican iyiki doğdun sevgican iyiki doğdun iyiki doğdun iyiki doğdun sevgicannnnnn :) :)

1|0
    0|0
  • gelecekte ki güzel günlere bir adım daha yaklaştığın doğum günün kutlu olsun

olur böyle şeyler takma

1|0
    0|0
  • Benim için doğum günü sıradan bir bir gündür asıl birilerin hatırlaması beni rahasız ediyor biraz sağol diyor geçiyorum.)

0|0
    0|0
  • hiçbir şey hissetmem.umrumda değil :/

0|0
    0|0
  • hatırlamaz tabi sürekli elalmin resimlerini koyarsan.

0|0
    1|0
  • Hatirlanmadigim olmadi ama kimse hatirlamasin dedigim cok oldu pek sevmiyorum cok yapmacik gelihor bana kutlamalar falan, cocukken iyiydi partiler martiler ama belli yastan sonra gerek yok

0|0
    0|0
  • Kimsenin doğum gününü hatırlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun.

1|0
    0|0
  • Hm üzülürdüm açıkcası

0|0
    0|0
  • doğumgünü fantazisi ne anlamadım gitti kutlanmasını sevmem ama karşımdaki isterse kutlarım

0|0
    0|0
  • Olmadı. Üzülmezdim

0|0
    0|0
  • Benim doğum günümü ailem dahil kimse kutlamadı. Bu kadar kafaya takılacak bir durum yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• doğum günün kutlu olsun canım nice mutlu yıllara ilk başta :) üzüldüm adına :/ benimde oldu canımdan çok sevdiğim insan hatırlamadı yada hatırladı işine gelmedi herkez hatırladıda bi o hatrlmdı .. sıkma canını sende kimsenınkini hatırlamazsın olur biter ;)

1|0
    0|0
  • yok olmadı.. yaşamakta istemem kimsesizlik kötü ya

1|0
    1|0
  • ee biz varız , mutlu yıllar :)

1|0
    0|0
  • Tarih hatırlama özürlü bir insanım o yüzden dert etmem. En yakın arkadaşımın bile doğum gününü bilmiyorum.

0|0
    1|0
  • benim 2 sene önce doğum günüm 3 kere kutlandı.iş arkadaşlarım ..ailem..arkadaşlarım..

ama geçen sene kimse kutlamadı..olabilir .

1|0
    0|0
  • evet yakın bir arkadaşım hatırlamamıştı daha affetmedim çünkü çok yakındık zaten şu an da konuşmuoyruz yani kendini affettiremez de

1|0
    0|0
  • Doğum günü=Sevgililer günü ikiside sacmalık

0|0
    1|0
  • cumartesi dogumgunumdu.. bi ailem ve cok sevdgm yakın dostlarım hatırladı.hepsi kutladılar.onun dısında kutlamayanlara bsy demiyorum :D ailem ve cok yakın dostlarım olsun hayatmda baska bsy ıstemıyorum ömrüm boyunca...

0|0
    0|0
  • belki sürpriz yaparlar yaa:( yok olmadı kıyameti koparırdım.

0|0
    0|0
  • nice güzel yıllara öncelikle benim için doğum günüm ayrı bi ızdıraptır kutlanmaması tercihim...

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun benim dayım kutlamamıştı baya üzülmüştüm.

1|0
    0|0
  • hiç böyle bi durumla karşılaşmadm.öyle bişey yaşasam çok üzülürüm.kötü olmuş.üzüldüm senin için.

1|0
    0|0
  • O zaman dogum gunun kutlu olsun :) belkı bırseyler yaparlar sonra emın ol unutmamıslardır :)

0|0
    0|0
  • Doğum günümü unutanlar olmadı,hatta arkadaslarım taa 1 ay varken hatırlatırlar sağ olsunlar.

0|0
    0|0
  • Daha gün bitmedi belki ailen bi şeyler yapar :))

1|0
    0|0
  • şimdiye kadar böyle bi durum olmadı ama bi arkadaşım 5 gün sonra kutlamıştı.

0|0
    0|0
  • dün doğum günümdü.sadece ailem kutladı.ve çok yakın bir arkadaşım.erkek arkadaşım kutlamadı.hatta dün sadece 5 dakika konuştuk.kırılmadım desem yalan olur..

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;