Fenerbahçe yi kimler kurdu?

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat in Fenerbahçe yi Galatasaray lilar kurdu diye iddiasi var. Bu iddia ne kadar doğru. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir programda dinlemiştim evet doğru Galatasaraylılar kurmuş.. Galatasaray'ın o dönemki yönetici kadrolarında bulunan birkaç kişi arasında anlaşmazlıklar uyuşmazlıklar olmuş ve yöneticiler arasında bölünme olmuş birbirine zıt iki grup haline gelmişler hatta gruplar Güneş ve Ateş isimleri almış öyle hitap ediliyormuş Ateş adındaki grup Fenerbahçe'yi kurmuş Galatasaray'dan ayrılıp Güneş grubu ismindeki yöneticiler devam etmişler Galatasaray'da

0|0
    0|0
    • Aslinda biraz da mantikli geliyor. Peki kesin bir bilgi mi bu. Neden simdi aciklandi daha once aciklanmadi. Fenerbahçe tarafindan bir aciklama gelmedi galiba...

• Bende bir tv programında dinlemiştim şaşırmıştım hatta renklerle ilgili şeyler de anlatmışlardı da orasını unuttum

• Biraz mantikli geliyor aslında. ama Pek inanamadim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• duygun dedeniz aziz yıldırıma komple kurdular şike olmadı dediğinde tepki gösterdiler şimdi hak veriyorsunuz olacak iş değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilemedimki simdi oladabilir :)

0|0
    0|0
  • Necip okaner Ayetullah bey ve Nurizade ziya bey kurmuştur ve Osmanlı döneminden belgesi olan TEK kulüp Fenerbahçe dir. diğer kulüplerin kuruluş tarihi bile gerçek olmayabilir

0|0
    0|0
    • Her kulübün bir kurulus hikayesi var elbette. Ne kadar dogru belli degil. Ama Galatasaray başkanının boyle bir iddiada bulunmasi cok sacma olmus bence...

• bir ayak çukurda olunca tabi..

0|0
    0|1
    • Galiba gider ayak ortaligi karistirayim diyor...

Yükleniyor... ;