Evli bir kadınla ilişki...Ne yapacağımı bilemedim.

NeoZeus
Yıllar sonra okuduğum olduğum lisenin mezunlar derneğinin büyük bir otelde mezunlar yemeğine katılmıştım. Şehir dışından gelenler otelde kalıyorlardı. Gece çok güzeldi. Yedik içtik eğlendik. Aradan bunca yıl geçmesine rağen hatıralar hala çok tazeydi. O gece okuldaken çek beğendiğim bir kız da vardı. ( ama okul yıllarında aramızda duygusal anlamda hiçbirşey geçmemişti yanlış anlaşılmasın). Yalnız gelmişti. Eşinin işleri dolaysıyla eşi yanında değildi. Bütün gece onunla bol bol sohbet ettik, yedik içtik dans ettik. Çok yakınlaştık. Ve geceyi onun odasında geçirdim.

Daha sonraki günler beni sürekli aramaya başladı. Arada uzun maiiler atıyordu. Ben gidişattan endişelenip mesafeli durmaya başladım. Neticede evli bir kadın.

Bir gün yolda gene okuldan ortak bir kız arkadaşa rastladım. Herşeyi biliyordu. Çok şaşırdım. Ben kimseye birşey anlatmamıştım ama o bütün samimi kız arkadaşlarına anlatmış olanı biteni. Arkadaş bana "neden kızın telefonlarına çıkmıyorsun? Madem böyle yapacaktın neden beraber oldun? Kırma kızın kalbini daha fazla" filan deyince kendimi suçlu hissettim. Kimseyi üzmek ya da kırma istemiyorum. Ama sonuçta evli bir kadın ve ben mesafeli durmanın doğru olduğunu düşünmüştüm. Galiba kadınların düşünme şekli çok farklı oluyor bu konularda. Ne diyeceğimi ne yapacağımı bilemedim
Evli bir kadınla ilişki...Ne yapacağımı bilemedim.
6
9
Görüşünü yaz