Ne zaman hızlı koşabilicem?

merhaba arkdaslar boyum 1.74 , 18 yaşındayım diyetisyen yardımıyla 2 ayda 116 dan 102 kiloya düştüm çocukluğumda kilolu bir çocuktum asıl sorucağım soru ise şu arkadaslarımla yaptıgım futbol maçlarında gol atıyorum iyi paslar atıyorum mücadelelere giriyorum ve sonra tıkanıyorum en az 20 sanıye dinlenmem gerekiyor ama arkadaşlarım hep koşamadığımdan şikayet ediyo ama hep böyle her maçta aynı şeyi duyuyorum ben kaç kiloya düşünce hızlı koşucam daha rahat nefes alıcam ya da daha hızlı nasıl koşabilirim biri yardımcı olsun lütfen bu durum beni çok üzüyor.

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Boy l*n ilgisi yok gibi benim arkadaşlarımdan boyum küçük ve kilom yok ama hızlı koşabiliyorum bence boyunla ideal bir kiloya sahip olunca koşmaya başlarsın bazı yerlerde normal zayıf falan boy çarpı nişeyler yapıyorlardı öyle şeylere bakıp anlarsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• yavaş yavaş koş sonra tempoyu arttır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kondisyonu arttır

0|0
    0|0
  • Kondisyon yapman lazim ve sabretmen lazim. Azimli olursan amacina ulasirsin.

0|0
    0|0
  • Koşma benim güzel kardeşim zekanla oyna topu koştur

0|0
    0|0
    • biliyorum o kadar yetenekli bir sürü oyuncu var fakat arkamdan koş diye bir ses duymak benim sinirimi bozuyor

• 1.74 boyundaki bir erkege sporlada ilgleniyosa 75 kilo ideal vede kondisyon oldukdan sonra koşarsın ama koşmak istoyrsan en az 75 olman lazım daha hızlı koşa bilmek için

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;