Bu durumda uğraşır savaşır mıydınız bir zamanlar sevgiliniz olan insanla yoksa...?

Önce oku sonra aklından geçenleri söyle.

Kimi zaman özleneceğim bende senin tarafından bir zamanlar benim seni özlediğim gibi.

Ama artık elinden birşey gelmeyecek senin de.

Çünkü ben olmayacağım o zaman senin yanın da.

Bir zamanlar senin elinden tutan ben ömrümün yetttiğince bir başkasının elini tutacağım .

Bir başkası senden daha çok değer verip sevecek

belki de beni .

Zamanı geldiğinde : Çocuklarımın annesi diyebilecek .

Daha sen evlenmekten korkarken bu adam cesurca sarfedebilecek adımı.

Hayatımın kadını derken kalbim atacak delice.

Çok sevecek bir başkasını belki de bu yürek ama o zaman hakettiğim yerde olabileceğim bende.

Ya sen ; kimbilir hangi nefretin ve kininle adımı söyleyemeyeceksin belki de.

Bir zamanlar sen hayatımın kadını olacaksın derken şu yüreğim delice atardı fakat artık öyle bir heves ve heyecanım kalmadı.

Seni severken çok yıpranmıştım ben hayatımın erkeği demiştim sana yanılmışım aslında .

Aslında sen hayatımın bir köşesinde ki insanmışsın ne yazık ki yanılmışım .

Ayrıldığımız da pişman olan ben olmuştum ve seninle tekrardan barışabilmek için ne kadar da uğraşmıştım hatırlıyor musun?

Ve o zaman sen sadece benim canımı yakmayı planlamıştın ve barışıp benden geri ayrılmıştın .

Ben senin için gururumu hiçe saymıştım

Sen ancak hayallerimle oynayıp terketmiştin beni.

Hiç mühim değil aslında hayatımdan çıkman çok iyi bir nokta olmuş aslında.

Gerçekten ben daha iyilerine layıkmışım.

Yakında nikahıma beklerim .

Biliyorum o zaman yüzün ve gurun olmayacak gelebilceksin nikah masama kadar yanımda oturan sen değil de hayatımın adamı olan insan olacak ve sen ancak kendi içinde kalabileceksin . Benim gözyaşlarım mutluluktan olurken senin gözyaşların pişmanlık için olacak .

Kal selametle :)

Siz olsanız ne yapardınız bu durmda uğraşır savaşır mıydınız bir zamanlar sevgiliniz olan insanla yoksa ... ?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• İkimizinde hataları oldu. Kimin daha fazla hatası vardı tartışılır. Belki benim, belki senin önemi de yok artık, ikimizde kendi yolumuzu çizdik. Bizimkisi bir yol arkadaşlığıydı belki yol bitince ayrılınan ve sadece anılarda kalan. Kararını vermişsin artık, seni yolundan çevirmek olmaz, seçtiğin yolda umarım hep mutlu olursun. Bilirsin beni kin tutmam, tutamam. O yüzden ağızımdan asla kötü bir söz duyamazsın senin hakkında. Seni umursamıyorum artık ne halin varsa gör desem de inanma yalan söylüyorum. Seni kendimden çok umursuyorum fakat ben kimim ki senin seçtiğin yola karışacağım, hele ki sen benden yardım istememişken. Telefon numaramı değiştirmiyorum, bir gün ihtiyacın olursa ararsın diye, ne söylemiş olursam olayım, seni ne kadar kırdıysam veya kırılmışta olsam, her zaman yardıma hazırım. Ararda yardım istersen eğer koşa koşa gelirim biliyorsun. Bundan sonra belki birbirimizin gözlerinde derin hayallere dalıp gitmeyeceğiz yada ortak bir gelecek düşünmeyeceğiz. Yine de ne olursa olsun şunu unutma seni hep seveceğim, "seni sevmiyorum" diyen dilimdi, yüreğim değil. Senden vazgeçen bendim belki, belki sen benden vazgeçtin önemi yok ortak olan bir çok şeyi ayırdıktan sonra geri birleştirmek zor olur. Belki de hatamız buydu, yollarımızı birleştirmek istemiştik. Aynı yolda yan yana iki insan gidemezdi oysa... Belkide kendi yollarımzda el ele gitmek daha hayırlıydı ama yapamadık. Başka kollarda beni arama çünkü ben seni başka kollarda arayarak anılarını kirletmeyeceğim. Yine de sen bilirsin, istersen her kolda beni ara bulamayacaksın bunu iyi bil. Bende başkalarında seni bulamam, sadece seninle yaşananları kirletirim. Daha çok şey var içimde bir çırpıda söyleyemeyeceğim. Bırakalım onlarda yarım kalsın, aynı bizim gibi. Elveda seninle olan dünüm ve merhaba binbir bilinmezlikle dolu yarınlarım...

Sorunu görünce bu durumu yaşayan biri gibi cevap vermek istedim. Soruna tam cevap olmadı özür dilerim sadece içimden geçenleri yazdım.

0|1
    0|0
    • Harika bi cevap bence.. Şahsen ben çok etkilendim.. O adamın yerinde olsaydım, bu mesajı gördükten sonra attığım o mesaja pişman olurdum..

• Böyle açıktan söylemek olmaz, kendimizi ifşa etmeyelim ;) Özelden gel çok merak ettiysen.

• Tamam :D

• Tamamen blörf yapıyor.. Umursamayan insan böyle uzun uzun yazmaz... Gerçekten değmeyen biri olduğunu düşünseydi, oturup uzun uzun yazmak için uğraşmazdı.. Hatta bi kelime bile yazmaya üşenirdi.. Bana göre senin vicdanını sızlatıp, onun peşinden koşmanı istiyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;