Gidip onu hala unutamadığımı söylesem mi? Siz olsanız bu durumda ne yapardınız?

istanbulda bir cocukla tanışmıştım düğünde birbirimizden çok hoşlandık ve çıkmaya başladık.kendisi yengemin ablasının oğluydu çok sevdim o istanbulda ben ankaradaydık 08.09.2011 de çıktık 1 2 ay sürdü şimdi başka bi kızla çıkıyor seviyor mu bilmiyorum ona gidip hala onu sevdiğimi unutamadığımı söylesem?yoksa kızdan ayrılmasını mı bekliyim gidip öyle konuşuyum ? lütfen akıl verin

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• kapa o defteri yoluna bak..yazık etme kendine..

0|0
    0|0
    • neden

• ne neden..adam keyfine bakmış daldan dala konmuş..bir hayrını mı göreceksin?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• https://www.youtube.com/watch?v=e7oMw9sKQUo

Gitmiş artık, üsteleme boşver. ( İsmail YK dinleyen biri değilimdir. )

0|0
    0|0
  • Bende bunu anlamıyorum 1 2 ay süren bi ilişki 12 aydır unutulamıyor nedir bu ilişkiyi özel kılan 1 2 ayda yaşadığınız?

Kapat artık bu konuyu bence

0|0
    0|0
    • ya aslında olay su birisi tarafından çok acı çektim onu unutmak için

• Senin yaradılışın bu demekki 1 2 aylık ilişkide bile unutamıyorsan çok acı çekersin üzülen sen olursun değiştir kendini

• o seni isteseydi senle olurdu boşver kendini küçük düşürme

0|0
    0|0
  • bu ısler nasıp kısmet

0|0
    0|0
  • konuş sadece... seviyorum demek her sorunu çözmez. en mantıklı başlangıç bu olsa gerek.

başta nasılsa sonda o bi bakıma. diyeceksen bekleme ama başkasıylaykende abes kaçar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• direk seviyorm deme ama napıyosun nasılsn faln diye sohbet et biraz kızı seviyosa zaten konuşmak istemicektr ama o da seni seviyosa hala konuşmak içn bahane arar sonra da bir kararar varırsınz

0|0
    0|0
  • önünü de ki maçlara bak geçmişi boşverr

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;