Fazla mı bencilim? Ne yapmam gerekli?

Arkadaşlarım sadece işleri düştüğünde beni arıyor. Ve bir dertleri olduğunda hep ben koşuyorum ama onlar beni hiç dinlemiyor. Onlara bu durumu söylemelimiyim,susup onları kırmamalımıyım?

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• kırmadan uzaklaşabilirsin..belki onlar da bu durumu merak ettim,sebeplerini sorduklarında açıklarsın..böylece kimin seni önemsediğini de anlarsın..derdini de anlatırsın..sevdiğin insanlar varsa kırma derim..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• bencillik bu iş düşdüğünde mı hatırlanır arkadaş dost bence direk yüzlerine vur öyle akradaşlıkmı olur bakdın olmadı o arkadaşları başka yeni arkadaşlar edinerek aldat derim

0|0
    0|0
  • bence söylemelisin eğer içinde kalır söylemezsen üzülen hep sen olacaksın işi düşünce seni aryan zor gününde yanında olmayan arkadaş dediğin insanları kırmamalıyım diye düşünürsen inan bana hep kırılan sen olursun...

0|0
    0|0
  • söyleme ama bir daha da yardımlarına koşma kimseye muhtaç değilsen. o zaman senden iyisi olmaz

0|0
    0|0
  • Soruyu geç..! Nick'in Süüüper vala...,

0|0
    0|0
  • bence yüzlerine vur işiniz düştümü bendesiniz bi fırsat verinde bigünde benim işim düşsün size ;)

0|0
    0|0
  • Kullanıcıyı kim attı enteresan

0|0
    0|0
  • BENCE ARKADAŞIN YOK BU DURUMU SÖYLEMELİSİN KIRMADAN AMA

0|0
    0|0
  • söylemelisin

0|0
    0|0
  • söyle tabi yaa

0|0
    0|0
  • ben söyledim şimdi pek kayda değer arkadaşım yok ama, olmaması daha iyi

0|0
    0|0
  • kendine hakim olman gerek sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin bencil olduğunu düşünmüyorum arkadaşların fazlaca menfaatçi.Onları yanında tutman için bir sebeb göremedim.

0|0
    0|0
  • Söylemelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;