Sinirle kapıyı çarparak çıktığınız bir yerde değerli bir eşyanızı unutursanız...?

Kavga ederek ayrıldığınız, sinirle kapıyı çarparak çıktığınız bir yerde cep telefonu, bilgisayar vs gibi değerli bir eşyanızı unuttuğunuzu sonradan fark ederseniz almak için geri döner misiniz?

Burası bir daha dönmemek üzere olaylı bir şekilde ayrıldığnız iş yeri ya da sevgilinizin evi gibi bir yerse ve bir daha konuşmama kararı almışsanız bu değerli eşyanızı nasıl geri alırsınız? Bırakayım onun olsun der misiniz ya da?

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• gider alırım ama kahkahayı da basarım dayanamam

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• gıderım alırım canım manyakmıyım bırakıyım onlara aklımla zorummu var benım

0|1
    0|0
  • o sinirle kapıyı tekrar çalarım,kapıyı açınca elimin tersiyle onu geri iterim,afedersin derim içeri girerim eşyamı alıp,güle güle derim sinir haliyle kapıyı tekrar çarpıp binadan çıkarım muhahah:D

0|0
    0|0
    • hjdfjfdh :D Gülme krizine girer insan. :)

• o an bozmam ciddiyeti yha apartmandan çıktıktan sonra gulme krizine girerim ,sonra kendi kendime söylenirim bi süre:)

• alir tekrar kapiyi carparim.

0|0
    0|1
  • gider alır bir daha çarparım sinir eşliğinde :)

0|0
    0|0
  • bırakmam alır çıkarım yüzüne bile bakmam

0|0
    0|0
  • ayağımla kapıyı açarım (her zaman ayağımla açarım evet ve bu yalan değil) elim cebimde girer alırım sonra da dışarı çıkar ayağımla kapatırım(hep böyle yapıyorum)

0|0
    0|0
  • Ben kapı çarpan değilde çarpılan taraf olsaydım o eşyayı görünce gülme krizine girerdim :D:D:D

0|0
    0|0
  • Bırakmam geri döner alırım. O daha gıcık bir olay. :)

0|0
    0|0
  • Bi arkdaşı yollar aldırrım onlara bırakmam aha bunu alsnlar derim.

0|0
    0|0
  • Kendine iyi baak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Başkasını gönderirim,kendim gidersem dayanamam gülerim,oda gülerse barışma ihtimali olur taviz veremem:(

2|1
    0|0
  • Giderim kapıyı çalarım. Girer içeri kimse o kapıyı çarptığım kişi onu orda döverim ağzını burnunu kırarım sonra eşyamı alır tekrar kapıyı çarpar giderim :/

0|0
    1|1
    • biraz zor o nasıl dövüyor dağ başı mı burası

• eee sonra ne olacak :) o da kimseye haber vermeycek mi sanki birileri de gelir seni döver.

• Dövsün canım ne olacak :) dayak atan adam dayaktan korkmaz ki zaten :)

• olaya bağlı ama o sinirle dönmem kaldı ki ulaştırmak onun görevi. bir tanıdığı yollarım baktım o bana ulaştıramayacak kadar karaktersizse

0|0
    0|0
  • :D çok kötü bi durum dönerim tabi bişey söylemek için dönmüş gibi bidaha bağırı yada küfreder alacağımı alır çıkarım

0|0
    0|0
  • tekrar kapıyı çalıp , hiç bişiy demeden eşyalarımı alırım , tekrar kapıyı çarparak çıkarım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;