Sevdiğiniz kıza açılamadıysanız...?

Bir türlü aklınızdan çıkmayan bir kız var,çok sevdiğiniz bir kız diyelim ondan çok hoşlanıyorsunuz, vede bir türlü açılmadınız kıza ne yaparsınız?

elinde sonunda açılır mısınız?

onu silermisiniz,?

yerini doldurmak için başkasıyla mı çıkarsınız?

yoksa bekler misiniz zamanı gelincede açılır mısınız?

0|0
112

En İyi Erkek Görüşü

• Bi kere bi kıza açılamıyorsa bi erkek çok utangaçtır ve kimseye açılamaz.Şahsen ben bir kıza açılma kararı aldıysam ilk gördüğüm yerde gider açılırım.Pardon bakarmısın der sakin bir yere götürürüm ve derdimi anlatırım.Kabul ederse dünyalar benim olur etmesse yollar benim olur :D

0|0
    0|0
    • demek utangaç ve çekingen bir erkek kimseye açilmaz mi diyorsun sen simdi?

• eferin örnek çocuk :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• hiç açılmadığımı bilirim, çokta aşıktım platonik yani , ama hareketleri benden hoşlanmadığını gösteriyordu,bende kendimi rezil etmenin alemi yok diye açılmamıştım, ha noldu unuttum ona duyduğum hissi ,çokta fif hesabı, iyiki de açılmamışım,açılsaydım rezil olurdum çünkü

0|0
    0|0
  • Çok oldu, bu dediklerinin hepsini de yapmışımdır o anki ruh haline ve kızın durumuna, içinde bulunulan koşullara göre hepsi uygulanıyor

Şimdi de var bir tane mesela ama öyle aklımdan çıkmayan falan değil ama bir hareket yapsam mı yapmasam mı diye bekliyorum muhtemelen bu arada kızın kısmeti açılır, evlenir :)

0|0
    0|0
  • Açılmadıysam bir sebebi vardır, sonra da açılmam.

0|0
    0|0
    • sebep nedir peki?

• Şu an öyle bir durumum yok tabi :) ama daha önce olmuştu, erkeklerle olan aşırı samimiyeti beni kendinden soğutmuştu. Çok tutucu, kıskanç biri değilim aslında ama o çok fazla rahat biriydi.

• açılmadan bırakırmıyım yaa :P manyakmıyım ;)

0|0
    0|0
  • açılamıyorsak kapanırız

0|1
    0|0
  • her türlü onu ikna etmeye çalısırım :)

0|0
    0|0
  • gider konuşurum muhabbetim varsa. muhabbetim yoksa zor ama yapmışlığım var :D

1|0
    0|0
  • açılırım 2 dk ne olacak

0|0
    0|0
  • acılcaz tabı korkmaya ne gerek

0|0
    0|0
  • benim olcagna inanysam bklerm...

0|0
    0|0
  • valla onun direk dudagindan öperim onu yalnız yakaladıgımda

0|0
    0|0
    • neden buna gerek duyuyorsun ki, konusmak varken dudagana neden atliyorsun ki:D

• vayyy bunu ilk defa senden duyuyorum

• :)) valla öyleyim sana mesaj attim cvb vrsene face ver tanisalim güzelce :))))))))))

Kızlar Ne Diyor 1

• en sevmediğim erkek tipi cesaretsiz erkek tipidir ya erkek gibi karşıma çıkan olmadı bu zaman kadar olsa bırakmıcam he

0|0
    0|0
    • kız yerine erkek olsaydı yazında böle olurdu =))

• lan kaç kıza açıldım mal bu kızlar ya cesaretliyizde noluyo

• sen malları buluyon demekki ben napıyım şimdi

Yükleniyor... ;