Bacakların pürüzsüz olması için sütle yıkanması faydalı mıdır?

Bacakların pürüzsüz olması için sütle yıkanması dogru bir uygulama olabilir mi?

0|0
49

En İyi Kız Görüşü

• Sütü içmek daha faydalıdır kanımca :) Nemlendirici krem dediğini yapar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Kleopatranın bizim dönemimizide sütleri kullandıgını hiç sanmıyorum, kremlere yönelsen daha iyi olur bence:)

0|0
    0|0
  • Bebek yağı ya da sodayı önerebilirim..

Bebek yağını direkt uygulayabilir..

Sodayı da büyük bi rpamuk yardımı ile cildini silebilir, doğal parlaklık verecektir..

0|0
    0|0
  • Şimdi şu koltuğa uzan ve anlat bana neden bacakların

pürüzsüz olsun istıyorsun :))))

1|1
    0|0
    • penti bu soruyu ben de soracakytım... olsun öncelik bayanlarındır:D

• penti penti, psikololog yatağına yatırıp, çocukluğuna inip, sütü hastamıza içericeksin, değil mi:)

• @soulmatesneverdie erkek üye bunu ne dıye sorar tabıkı cocukluğuna inme ıhtıyacı hissettım :))

Erkekler Ne Diyor 9

• spor yap, koş + bisiklet

sonra ılık su ile duş çıkarken bacaklarına soğuk su buz gibi dök...

duştan sonra kreme ov. inan bana kızlar bile bacaklarını kıskanır.. çevik gibi adelelerin tertemiz sorunsuz (pürüzsüz) bir cildin olur...

yalnız aksatmadan yapacaksın kar kış kıyamet yok... yazın da bolca yürüyüş... kısa şort giyip çok rahat gezebilirsin.

0|1
    0|0
  • Kıllı bacaklarımın arasından akan süte yazık günah,içerim ben onu.

Cevap veremiyorum,bacaklarımın pürüzssüz olması ihtiyacını hissetmedim hiçbir zaman.

1|0
    0|0
  • her kafadan bir ses cıkıyor hangisi dogru hangisi yanlış insanlar bile ayrıt edemiyor artık en güzeli bildigin gibi yaşamak :D

0|0
    0|0
  • evet süt bütün vücuda iyi gelir süt banyosu yapanlar da pürüzsüz bi cilt için yapıyo

0|0
    0|0
  • erkek teni daha az bakimla daha iyi gorunebiliyor :) sut yerine duzenli dus al ve nemlendirici krem kullan yeter... sut vs gerekmiyor

0|0
    0|0
  • bol su içmek en sağlıklısı..banyoda bebeyağı kullanmam banyo sonrası vücut losyonları...harika bacaklar oluyor...

0|0
    0|0
  • Sütü içemeyenlere versene . Somali sizin gibilerin yüzünden açlıktan kırılıyor

0|0
    0|0
  • süt ve bal özü içeren kremler var bunlar denenebilir hoş bir kokusuda var

0|0
    0|0
  • ha kız arkadaşınsa süt deriyi besler... cildi güzelleştirir...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;