Yılmaz Burak 90+5. Dakikada Kaç Metre Top Sürüp Gol Atmıştır Sizce?

O dakikada o depar kolay iş değil kendi yarısahası ortalarından alıp rakip cezasahasına girip gol atmak bunu yaparkende top sürmesine rağmen sadece koşan iki Beşiktaşlıyla aradaki farkı açıp çok düzgün bir gol atmak Kral Burak. Sizce kaç metre vardır?:)

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• emre pozisyonun kahramanıydı hemen aldı acele pas yaptı adamım ya burak sanırım bir 30-40 metre koştu

0|1
    0|0
  • izledim ilk defa düzgün bir gol attı :)

0|1
    0|0
    • Tm adama bizimkilerde çok sövüyoda adam her sene Krallığa oynuyor yine 11 gol attı ligde ilk defa demek biraz tuhaf CL de attığı goller bile çok kaliteli geçen sene adam atıyo herkes sövsün adam atsın bu yüzden Yılmaz Burak diyoruz onca eleştirilere rağmen çıkıyo takır takır oynuyo :) Kaç metredir sence?:)

Erkekler Ne Diyor 4

• o sahada 10 kişi oynayıp daha çok efor sarfeden ve psikolojik olarak kötü durumda olan oyuncuların onu yakalayamaması gayet doğal. Birçok maçta önde olan takımlar son dakikada bunun gibi kontralara çıkarlar

0|1
    0|0
  • Eşşek bir işe yaradı :)

Burak gol atsın çok istiyordum oldu.
    Her ne kadar beni kanser etsede helal olsn adama yinede en az 15 atıyor

1|1
    0|0
  • derbide gol atınca Kral oldu.. kaç aydır sövüyordunuz adama :D cidden komiksiniz :D

1|1
    0|1
    • GS li taraftarlar hala daha sövüyo ama benim her zaman beğendiğim bir oyuncuydu hepte Kral demişimdir bilip bilmeden konuşmayalım her GS li bir değil ben Trabzondaykende seviyodum şimdide öyle beni tanıyanlarda bilir Burağa herzaman sahip çıktığımı ;)

• 70 metre

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;