Evlilikle son bulacak aşkınızda aradığınız özellikler neler? Biraz klişe oldu biliyorum :)

Şu hayat ne kadar zor değil mi? İnsanın kendi ayakları üstünde bile durması bu kadar zorken bir de tutup aşık oluveririz. :)) Peki, diyelim ki bu aşkı evlliğe taşımak istedik. Evliliğe taşımak istediğimiz bu aşkınızda aradığınız özellikler nelerdir?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Güven

Sadakat

Saygı

Sevgi

Kültür

Anlayış

0|0
    0|0
  • insanına göre ve beklentisine göre özelik değişir ..zaman gelir hiç bişey olan insanı gözümüzde dev yaparız değil evlenmek hayatımızı o kişi ye vermek burnumuzun ucunu bile görmeyiz.

unutma eşşeğe çok değer verirsen kendini yarış atı zanneder.

0|0
    0|0
  • güvenılır

omur boyunca gozlerıne aynı heyecanla bakabılcegım

yaslandıgımızda bana ıhtıyacı oldugunda yardım edebılcegım/bana edebılecek

sadakatlı ama bedenıyle degıl kalbıyle sadakatlı

durust saygılı

çalısma azmı olan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evlilik mi? Bana çok uzak,birine bağlanıp yaşamak ve hayatını tek bir kişi üzerine kurmak. Ama öyle bir kadın çıkmalı ki karşıma bu düşündüklerimi darma dağın etsin.

0|0
    0|0
  • ruhu kaybetmemek lazım,severken nasıl hissediyorsa iki tarafta o anları unutmamalı,o kalp çarpıntıları unutulduğunda en ufak bir tartışma dahi facia olabilir aksi taktirde hatırlamak bence en güzeli.

0|0
    0|0
  • evlilik bir karpuz gibidir ...yoksarsın biraz ses gelir eve gelirsin kofti çıkar ...

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama. Klişeden daha çok "basit, bayağı, sığ, sıradan, dar görüşlü" desek daha doğru bence. Senden çok daha net, kıvrak ve detaylı sorular bekliyoruz... İçinde o ışık var belli.

0|0
    0|0
    • Samimi yorumun ve iyi dileklerin için teşekkür ederim. :))

Yükleniyor... ;