Abrocket almalı miyim?

Merabalar benim bütün kilom göbekde olduğu için mekik aleti almak istiyorum fakat baktım bir çok marka var ama abrocketi çok inceledim kullanan varsa abrocket ya da başka mekik aletleriyle ilgili yorumlarınızi bekliyorum? Gerçekten ise yarayan ürünler mi

Güncellemeler:
Zaten yaptığım bir diyet var kardio zayıflatmaz kas yapar :((

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kademeli ab rocket al

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Mekik aletleri gerçekten işe yarıyor düzenli yaparsan.

0|0
    0|0
  • bence değil gereksiz ürünler

0|0
    0|0
  • o aletler gerçekten boş :) mekik çekerek göbek erimez kardio çalışmak gerek... Yoksa o mekik aletleri insana eziyetten başka bir şey değil. . . Önce beslenme tarzınızı değiştirin sonra da kardio çalışın... Mekik falan uğraşmayın eziyet size

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kilonuz göbekte ise, mekik aleti sizi zayıflatmaz. Cardıo yapıp o yağları yakacaksın. Eğer ki o yağları yakmadan mekik çekerseniz nafile aylardır fayda göremezsiniz. O göbek koşu istiyor, tempolu yürüyüş istiyor, bisiklet istiyor. Bol hareket istiyor. Bu dediğim hareketleri uygulayıp yağ oranını düşürmelisin. Yağ oranı düşer düşmez mekik'e başla. Yağlarla beraber bir mekik yaptığını düşün. Anca yorulursun ve zaman kaybı yaşarsın.
    Haa bu ürünleri alayım mı dersen alma derim. En faydalısı kollarını boynuna dalayarak yapman. Daha çok faydasını kendin yaparak görürsün aletsiz.

0|0
    0|0
  • o alet olmadan da mekik çekebilirsin yazık para verme boşuna

0|0
    0|0
  • al faydası olur

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;