İtalyan erkekleri adonisli baklavalı kaslı oluyor da Türk erkekleri neden balkonlu oluyor?

Neden hadi bakalım söyleyin? Neden

0|0
2884

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 84

• Siz neden bıyıklı oluyorsunuz sabahları metroda kızları inceliyorum hepsi favori bırakıyor arkadaş

5|21
    6|0
  • Haklisin türk erkekleri bir yastan sonra göbeği salıyor xd

7|1
    0|2
  • rus kızları manken gibi oluyor türk kızları neden mankenlere benzemiyor...

0|6
    5|0
    • Her turk kizi icin ayni degil siz erkekler cokmu yakisiklisinzda bir rus kizi guzelliginde bir kiz ariyosunuz ¿ ayrica bir rus kizi tutturmus gidiyosunuz bayim

• Rus kızları o oluyor sen evlenıcegın kadının ole olmasini ister miydin?

• Tabi canım :)

• Başka yer de aramana gerek yok 5 yaşından beri basketbol oynuyorum 7 yıldır fitness yapıyorum İtalyana falan gerek yok al bu da benim fiziğim: https://i.hizliresim.com/LYQn40.jpg

0|1
    0|0
    • Yav he he :)

• Yoo italyanlara gay demedim. Sadece kas yapacam diye kasanlarda var bir bozukluk dedim :D italtanlarınki doğal karizma ;)

• Ne dediğini kendin anlamıyorsun daha Allah akıl fikir versin kardeşim sana..

• Çünkü bizde kaçak yapılaşma yaygın :)

2|1
    0|0
  • Seks esnasında hatunun sırt çukuruna göbek çarpınca şap şap diye ses çıkıyor. Bu da hatun milletinin çok hoşuna gitmekte. Tek sebep budur.

0|0
    1|0
  • bunca yıllık turizmciyim pek çok italyan erkeği ve kadını gördüm hiç birinde böyle şeyler görmedim. ha siz armani reklamlarından gaza geliyorsanız bilemem ama sana adonis lazımsa kuzey avrupa erkeklerini tavsiye ederim. Benim bayanlardaki tercihip kafkas corafyası.

1|0
    0|0
    • Cerkez kızları gençken güzel 30 dan sonra çöküyor :D

• bir kayserili kadar olamazlar ama :D

• uzakta arama anne tarafım kayserili. oluyorlar hemde fersah fersah fazlasıyla oluyorlar.

• İtalyanızında rusunuzunda * ..
    Sizinde -_-

2|1
    0|0
  • Şu ergen temalı genellemelerden bıkmadınız dimi ya hayatında kaç italyan girdi italyan erkeklerinini hepsini nette gördüğün mankenler gibimi sanıyorsun sen :D

0|2
    0|0
  • Alın artık şu beyinsizleri

0|1
    2|0
  • Adonisli, baklavalı Türk erkekleride var

2|0
    0|0
  • O dediklerin bizde de var.
    Fakat üzerinde yağ var şu an..

Malum, bulk dönem..
    Kış böyle geçer..

Karbonhidrata selam, dambıllara devam..

0|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/g4XWWQ.jpg
    Buda italyan erkeği , profilimdeki de Türk erkeği.

0|1
    0|0
    • İstisnalar kaideyi bozmaz

• O dediğiniz adamlar model zaten hepsi dediğin gibi değil ki. Italyan erkekleri de Türk erkeklerine benzerler. Esmerlik olsun göbek olsun :))

• Çünkü Türk kızları bunu hakediyor :D

*iç ses* Rus kızı, italyan erkeği atışmalarına gülen bir tek ben miyim?

0|0
    0|0
  • İtalya'ya git o zaman. Sıraya geçmişler, seni bekliyorlar!

0|0
    0|0
    • İyi siz rusyaya biz italyaya gidelim buralar yunana mi kalsin? :))))

• Yunanlıdan ne farkımız var? Adımız müslüman, yaşantımız gâvur gibi. Ben Rusları sevmem.

• Türk erkeklerindeki yürek var mı onlarda

0|2
    1|0
  • ruslarla hırvatlarla ukraynalılarla kıyaslanınca sizin de pek bir çekiciliğiniz yok aslında. elimizde bunlar var diyip yetiniyoz biz.

0|1
    0|0
    • Onlar erken çöküyor cicim 30 dan sonra bitiyor

• Dünyanın tescillediği gerçekler. Bilmiyosan o senin cehaletin :D

• eninde sonunda bir türkle evlencen kızım neyin kafasını yaşıyosan :D neyin tartışmasıysa bu :D

• Türkiyede lazer epilasyon işi yapan teknisyenlar neden 5000 tl kazanıyor? Neden Retricayı en çok indiren
    Ülkeler içinde Türkiye ilk sıralarda? Sorduğun soruyu bile açıkça ben sordum diyemerek gizleniyorsun, neden bu öz güvensizlik?

0|1
    0|0
    • Türkiyede lazer dünyanın en pahalısı. Ayrıca retrika yokken de biz yine güzeldik. Dünyada makyaj malzemesinin en az satıldığı ülke türkiye. Doğal güzeliz biz.

• Onlar gerçek lazer değil :) geçici etki yapan kıytırık lazerler :D piyasayı biliyorum canım bilmeyen sensin.

• Sana katıla katıla güldüm :P

• Sen sor diye.

2|0
    1|0
  • Güzel bir soru hep kıyaslanıcakmısınız birazda kıyaslayın.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 27

• Abi kibariye halinizle shakira beyonce tribi yapmayın ya :D az kıymet bilin hem cinslerimden de bıktım 😁

3|5
    2|0
    • Valla yavrum kibariyeye benzemiyom sen benziyosan o ayrı. Allah sanada güzellik nasip etsin ne diyim :)

• Ahahah yine cok komiksin en az sorun kadar :D sükürler olsun guzellik konusunda adıma konusma geregi bile duymam

• Zenginse o göbekler umurunuzda olmuyor tipik kezbanlar..

4|3
    2|0
    • Kendini tarif ettin galiba :)

• Ya acikcasi milliyetci ruhum "Turk erkegi gibisi var mi lan!" Diyor ama surekli rus kizlarinin ovuldugunu gorunce niye onlarin iyi oldugunu dusuneyim ki diyorum. Yani kafam karisik biraz :D neyse meshur bir sozle devam edeyim; "Nasil bize biscolata erkekleri (😍) bakmayacaksa size de Victoria's secret melekleri (😟) bakmiycak beyler. Yani uzgunum ama bizbizeyiz😜" :D

2|6
    0|0
    • Aynen kanka yüzyüze bakıyoruz sonuçta bacağımıza sıkmanın alemi yok :)

• Ben onların bolkanlarını yerim turk erkekleri candır:)

0|10
    7|1
  • Rus aşıkları baylara kapak ossuun

5|1
    0|3
  • iyide kötüde olsa önyargilardan nefret ederim. kac italyan erkek gördünde bunu söylüyorsun simdi? bir kac italyan manken oyuncu ya da sporcu görüpte nasil resim ciziyosunuz acaba kafanizda. hic italyaya gittinmi? ben cok kez gittim ve italyan erkeklerin türk erkeklerinden fazla farki yok. hatta cogu zaman ayiramazlar bile birbirinden. orda kasli yerine daha cok ipincecik erkekler var. kivanci burak özciviti gören yabancilarda türk erkekleri cok yakisikli siz niye öyle degilsiniz diyorlar kendi ülkelerindekilere.

0|4
    0|0
  • Kasli erkeğe ihtiyacım yok valla adama ihtiyacım var italyanlarda ruslarda adamlik olduğunuza düşünmüyorum Türk erkekleri can gerisi heycan :)<3

0|8
    4|0
    • Aferin kız sana

• Valla nasil turks erkeklerinin tur kizlarini rus kizlariyla kiyaslamalrindan rahatsiz oluyorsam turk erkeklrrinde baska ulkelerdeki erkeklerle kiyaslanmalarina karsiyim :)

• Yakışıklı türk erkekleri > yakışıklı yabancı erkekler

1|3
    1|0
  • Hahaha iyi gönderme olmuş 😂😂😂

1|1
    0|1
  • Bir şey söyleyeyim mi o balkonlu erkeklere kalacaksın kasma bu kadar.

1|1
    1|0
  • Bütün türk erkekleri balkonlu olmadığı gibi bütün italyanlarda adonisli baklavalı değil en azından benim çevremdeki türk erkekleri böyle değil genelleme yapmayın :D

1|0
    0|0
  • Genler işte. Çok yakışıklı yabancı erkekler ya.
    41.media.tumblr.com/.../...vt5BX91sxn6h3o1_500.jpg

1|0
    0|1
  • kıyaslamak biraz saçma olur aslında türk erkeklerinin de kaslısı var,
    italyanlarda kadınlarda çok bakımlı erkeklerde normal onlarda.

0|2
    0|0
  • Şu "Türk erkekleri neden kaslı değil." deyip İtalyan erkekleriyle karsılastıran kızlardan ve "Türk kızları neden kezban" deyip Rus kızlarıyla karsılastıran erkeklerden ciddi anlamda gına geldi. Ne bu birbirinizi yerme cabanız? Türk kızı, ne sana kaslı İtalyan erkeği bakacak; Türk erkeği, nede sana bir Rus kadını bir Türk kızının sıcaklığını gösterecek. Bırakın bu ayakları yine birbirimize kalcaz cünkü.

1|0
    0|0
  • çünkü onlar İtalyan bizimkiler Türk

0|0
    0|1
  • Adpnisli olssa ne olacak hepsi gay neredeyse

0|4
    3|0
  • Ya kızlar iyi hoş haklısınızda biz yinede Türk erkeklerini çok şey yapmayalım nede olsa onlardan biriyle evlencez😌 onlarda şimdi rus rus diyolar yine bizlerden biriyle evlencekler iyi geçinmek lazım 😁

0|1
    0|0
  • Hahahahah

2|0
    0|0
  • Burasıda türkiye
    Farkımız bu olsun:D

0|1
    0|0
  • Kadersiziz ya biz

0|0
    0|0