Erkekler neden tek kadınla yetinmezler?

Aşık oldgünüz kadın yetmiyormu yada sewdiğiniz kadın size düşünebileceğnz her şeyi werdiği halde neden yetinmiyorsunuz anlamyrm lütfen açıklağa kavuştralm bunu cnku çoğu kadın bunu çözebilmiş değil cevaplarınız. İçin şimdiden teşekkürler :-)

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Bu çoktan çözüldü. Erkekler tek eşli değildir. Ama unutmayın; her erkek de "adam" değildir hanımlar.

2|1
    1|0
    • işte en iyi cevap. Erkeklerin doğasında vardır bu. Ama bunu bastırabiliyorsan adamsın.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Hocam başlığınız bir soru başlığından çok cevap gibi olmuş. İnsan oğlu doyumsuzdur. Bir erkek Megan Fox ile evlensin bir süre sonra ikinci FOX'u arar. Dünyanın tamamını ver ikinci bir dünya arar. Olay insanoğlunun bir şeyden bir süre sonra sıkılmasından dolayı farklı arayışlar içerisine girmesinden kaynaklanıyor. Örn: Sürekli yaz olsa kuzeyde tatil yapmak istemeyen yoktur her halde.

1|0
    1|0
  • Bir dönem hayatımda biri varken, 2. biri olmadı. Yani ben elimdeki ile yetindim:)

1|0
    0|0
  • valla bazı erkekler gercekten ballı :) adamın esı yada sevgılısı var bıde metresı var vs.. benım gıbı kadersızler de yok degıl..ne sevdıgı var ne sevenı..bırını bulsa omur boyu ona gozu gıbı bakacak ama dedık ya bacım kadersız işte :))

1|0
    0|0
  • çeşitilik işte cazibeli gelıyo birilerine öyle erkekler herzaman aldatılmayı göze almalıdır

1|0
    0|0
  • sizde yetinnmeyin

0|0
    1|0
  • şidi aşık olduğu kadın belkide istediklerini vermiyordur yada sürkli tripler falan filan bunlar vardır ama başkasında bu huylar yoksa istediklerinide yapıyorsa senin yapmadığını onunla yapar

0|0
    1|0
  • Niye yetinmeyelim ya sizde erkek milletini canavar yaptiniz

0|0
    0|0
  • sibel üresin isimli bayana bi danış :)) o psikolog zaten bu işlere bakıyormuş:))

0|0
    0|0
    • Drken ne dmek istdn :-)

• soru neydi :)))

• Bu dediklerin neden bana uymuyor acaba?

0|0
    0|0
    • Blmem uzerne alnmak zorunda dglsn ama.d

• Bence oran biraz daha yüksektir ön yargınızı kırmalısınız .d

• Bu oran bir oroek gercek istatistik dgl .d

• İlk insanlardan beri süregelen erkeklerin avcılık iç güdüsü. Kadını av, kendini de avcı olarak gördüğü için öyle davranıyoruz. Yani avlanıyor "avı" elde ediyor, sonrada başka avların peşine düşüyor. O yüzden bunu bilen kadınlar hiç bir zaman hayatlarındaki erkeğe her şeyi her zaman sunmazlar. O yüzden de erkek onların dibinden ayrılmaz, ağzının içine bakar. Ama sen tutup erkeğe her şeyi sunarsan adam bıkar bir süre sonra ve onu cezbedici bir şey kalmaz.

0|0
    1|0
  • her erkek böyle değildir.

gerçekten aşık değildir bahsettiğin erkek.veya asık olacak yürek zenginliğine sahip değildir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aslında ortada çözülmemiş birşey yok. herşey besbelli.abazanlık.karaktersizlik. bunu erkeklere sormaya gerek yok bence. onlar kendilerine göre bi kılıf uydurup cevap vereceklerdir. dalavere duymaktan sıkıldı bence kadınlar artık.öyle olan erkekler naş. hiç bir türlü palavraya zaman harcamadan bırakacaksın öylesini.

böyle kadın istiyoruz derler elde edince ama biraz kaşar olsa iyi olurdu ya derler.henüz daha kendi içlerindeki çelişkiyi çözemeden bir şeylere atlıyolarda o yüzden.içgüdülerinede kafalarındaki o sabit fikirlerinede karşı koyamıyolar.böylece ortaya bi karmaşa çıkıyo. Allahtan her erkek böyle değil.yoksa kadınların çoğu ya ezik ya da katil olurdu.ben katil olan kısımda olurdum.

2|0
    0|0
  • nankörler de ondan,kadir kıymet bilmezler de ondan,vefasızlar da ondan canım.şimdi bir çok kişi biz erkeğiz,yok hormonlar yok bilmem ne diye zırvalar.çok gülüyorum bu zavallılara acı acı gülüyorum.erkeklikleri batsın.

1|0
    0|0
  • erkegın 9 aklı 1 nefsı vardır kadınında 1 aklı 9 nefsı vardır erkek 9 aklıyla 1 nefsıne sahıp cıkamaz ama kadın 1 aklıyla 9 nefsıne sahıp cıkarmıs bazılarının ac gozlu oldugundan

1|0
    0|0
  • Hainler -.-

1|0
    0|0
  • sebebini öğrensen bile ne değişecek.salla

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;