Başkalarının sesinden kendi sesinizi duyamadığınız oluyor mu?

İnsanların yapmayı en iyi bildiği şey akıl vermek herhalde ve bazen sanki tek doğru kendi bildikleriymiş gibi konuşuyorlar.Ama öyle bir gücü olabiliyorki o sözlerin ilk dinlediğimde gülüp geçsem de kafamın bir köşesinde takılıp kalıyor.Sadece orda kalsa iyi bir bakıyorum o gülüp geçtiğim düşünceler hareketlerimi de engeller olmuş.Bu beni rahatsız ediyor.Etraftaki insanların düşüncelerinin hemen herkesin hayatını az çok etkileyebildiğini düşünüyorum.Siz de fark ediyormusunuz başkalarının düşüncelerinden etkilendiğinizi ve bu sizi rahatsız ediyor mu?

0|0
04

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarını hayatının başrolünü verirsen üzülürsün. Bırak figüran olarak kalsınlar.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazi konularda oluyor onlar da genelde ve insanın kompleksli oldugu konular oluyor bende boyle ama kompleksi kabul edince insan genelde geciyor yani genellemeyeyim bende boyle en azindan

0|0
    0|0
  • Öyle bir durumda susarım.Otorite sahibiysem bir kükrerim susarlar.Samimi isem bi çığlık atarım susarlar.Tanımadığım bir ortamsa mümkün olduğuınca çabuk kaçarım oradan :D

0|0
    0|0
  • kimsenin umrunda değilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;