Kondisyon için hangi egzersizleri yapabilirim?

Acil kondisyon yapmam lazım. 17 eylüle kadar zamanım var bu sürede yapabilirmiyim.. pratik bilgiler lütfenn. Sporcular cevaplasın lütfenn

Güncellemeler:
üniversite için değil arkadaşlar. Astsubay çavuş olcam muhabere olarak mülakatları geçtim ama nasıl geçtiğimi gelin bide bana sorun.. koşu mesafesini tam bilmiorm ama askeriye sonuçta spor mutlaka olacak. dilim dışarda kalsın istemiyorum..

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Günde tempolu 40dk koşu yapman yeterli olucaktır. Belde simit göbekte yağlanma var ve okul açılıcak telaşı içindeysen birde günde 3X 20 mekik 3X 20 şınav işini görecektir. Beslenme programı google dan bulursun.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Standart mülakatlarsa ben Kho felan girdim dediğin tarihe kadar kondisyon yapman biraz zor ama imkansız değil ilk 1 hafta hafif tempada başla kaslar alışsın aslında 1 hafta az alışmaları için ama sonra tempoyu arttıra arttıra günde 4 km felan koş en az son haftada bunlara ek olarak koşu denemelerini yaparsın bilmiyoruz vücudun kaldırır mı bunları kondisyon çabuk tutarsın belki koşmadan önce açma germe hareketlerini 10 dk minimum yap ben 400 metre koşuyu 64 snde koşmuştum ancak sizin koşularınız nasıl bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • İntibak tarzı bir şeye göndericekler galiba sizi :D Başarılar ... Bende uğraştım o kadar ama nasip değilmiş...

• valla 64 saniyede koştuysan bravo :))) bilmiorm napcaz ne etcez merak ediorm :))

• kondisyon 20 günlük bir antremanla yaparsın antramanları 2 saat tut rahat olur.

0|1
    0|0
  • sıkma canını tutarsın ;) spor akademisi için mi bu?

0|0
    0|0
    • askeriye için..

• astsubay çavuş muhaberedede heralde birden bire 5km koşturmazlar dimi? :))

• bende öyle düşünüyorum..

• spor salonuna yazılıabilirsin ama okadar sürede birsey olmaz üniversitede başlarsın artık

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;