Dünyada yılın futbolcusu ki̇m olmalı?

Evet KS'nin futbolseverleri. Ocak ayından FIFA Ballon d'or sahipleri belli olacak. Sizce bu ödülü kim almalı. Daha önceki ankete göre KS Diego Pablo Simeone yi Yılın Teknik Adamı seçti. Nedeniyle birlikte oylarınızı bekliyorum..5 gün sonunda kazanan belli olacak.

Bayan arkadaşlarımızında katılımını bekliyoruz.

• Liônel Andrês MESSİ
    A seç
  • Cristiano RONALDO dos santos aveiro
    B seç
  • Manuel NEUER
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

1|0
1694

En İyi Erkek Görüşü

• Kesin bir sey var abicim o da 2012ye kadar kuskulu olan Ballon d`Or 2012 de Iniesta`nin hakkinin yenmesiyle kendini kanitladi. Simdi yine ayni senaryo. Yine Messi Ronaldo finale + 1 hak eden.. Gercekten bir cok seyin bu sistemden kurtulmasi lazim. Gönlüm gercekten hak eden Neuer`den yana...

https://www.youtube.com/watch?v=7vou_3DcIvQ

Bu da Dünya Kupasi

https://www.youtube.com/watch?v=3g5eHFzCLCw

Son olarak Neuer bir kaleci. Bir kaleci neden dünyanin en iyi futbolcusu olsun ki diyenler neueri biraz izleseler sadece kaleci olmadigini cok daha iyi anlayabilirlerdi..

0|0
    0|0
    • Dünya kupası performansı eşsizdi. Ama Ronaldo varken bu ödülü bir başkasının alması imkansız.

• @ManofCurious Ronaldo icin bu yeni sezonda söylenecek söz yok. Ama Neuer daha fazla haketti. Genel yila bakarsak benim görüsüm Neuer.

• Şöyle bir durumda var, sadece dünya kupası performansı bir şeyleri belirlemez. Ama sezon geneli açısından açık bir CR7 üstünlüğü mevcuttu. Real'in, Münihi 4-0 ve 1-0'la geçtiği maçlarda maalesef ki kahramanlığını konuşturan taraf o olmadı bildiğin üzere :) Düelloyu sanırım Cris kazanıcak :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 93

• Ronaldo şampiyonlar ligindeki messi ve neuer dünya kupasındaki performansları ile ön plana çıktı ama ronaldo dünya kupasına sakat gitti. onu da hesaba kattım. şampiyonlar ligindeki performansı nedeniyle ronaldo diyorum.1 sezonda şampiyonlar liginde 17 gol atmak kolay değil.

0|1
    0|0
  • ronaldo sanki önde

0|1
    0|0
  • Ronaldo daha atletik daha yetenekli daha hızlı

0|1
    0|1
  • Messi ya da Neuer.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Neuer. Dünya kupasında da ligde de şampiyonlar liginde de efsane oynadı çok maç kazandırdı takımına. Tamam Ronaldo çok gol atıyo messi çok gol atıyo ama ben tek başlarına maç kurtardıklarını hatırlamıyorum. Neuerden sonra Ronaldo derim ama Neuer in önüne koyamam çünkü Portekiz formasıyla meireles kadar bile faydalı oynayamadı :D

0|0
    0|0
  • ronaldo olacaktır. Ama nouer olmalı. gecen gün biri güzel bir açıklama yaptı dünya kupalarının oynandığı yıl ödül kupada en iyi performansı gösterene verilmeli die

0|0
    0|0
  • Ronaldo...

0|0
    0|0
  • aslinda messi ya da ronaldo arasinda gidiyor her yil
    bu senede neuer alsin

0|0
    0|0
  • messi ronaldo bu ikili dünyamız futbolunu son 7-8 yıldır kasıp kavuran ikili ama bunların başarısı takımın başarısına orantılı gidiyor. ama nuer tek başına kalede 2014 yılında dünya kupası kaldırdı. messi ronaldo nun dünya kupası zaferi yok. BENCE NEUER.

0|0
    0|0
  • Cristiano RONALDO dos santos aveiro

0|1
    0|1
  • Dunya kupasi ve Bayern performansiyla Manuel Neuer bu sene almali bence, alirsa dunyada 2. En iyi futbolcu secilen kaleci olacak...

0|0
    0|0
  • Ronaldo olmalı tabi ki de Messi eskisi gibi değil sakatlandıktan sonra formu bir yükseliyor bir düşüyor eskisi gibi değil.

0|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu.

0|0
    0|0
  • CR7 ;)

0|0
    0|0
  • neuer

0|0
    0|0
  • cristiano ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo alsın ya.

0|0
    0|0
  • Messi eskide kaldı ve NEUER'in kazanma şansı çok çok az. 20 kişinni arasına nasıl girdiğini bırak , ilk 3 e nasıl girdi ona şaşıyorum hala

0|0
    0|0
  • Veli Kavlak olmaliydi hakkini yediler.

0|1
    0|0
  • Arien robben gibi bir sayborg u unuttunuz galiba. adam bilgisayar gibi oyun dizayni teknigi mukemmel. bana gore bir numara.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    73
Yükleniyor... ;