Din, mezhep, kültür ne kadar önemli?

diyelimki karşı cinsten birinden hoşlandınız deli divane gibi peşindesiniz tanıştınız, tavladınız , ağır ağır tanıyosunuz birbirinizi , fakat çok farklı bi tarafınız var ve mümkün değil olmaz dedirtecek birşey, sizce bu nedir?

• Din
    A seç
  • ırk
    B seç
  • Mezhep
    C seç
  • Kültür
    D seç
  • Yaşam tarzı
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşam tarzı olabilir zaten İslamı anlatırsam ona mutlaka müslüman olur bu yüzden din ırk mezhep kültür ayrımı yapamam Allah insanları ayırmazken ben nasıl ayırayım..

0|2
    0|0
    • bende aynı görüşteyim...

• İnsan sevgisi varsa zaten İslam dinini kabul edecektir diğerleri teferruat teşekkür ederim..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Eğer anlaşabiliyorsanız din, dil, ırk önemli değildir... Önemli olan sevgi ve saygı :)

0|2
    0|0
  • saygı ve anlayış olursa hiçbiri önemli olmaz.

0|1
    0|0
  • Din önemli.

0|2
    0|2
  • ben uyumlu birisi olarak kendimi tanımlaya bilirim ama yinede uyum sağlayamacagım bazı konuşar var bunun en başta olanı bence din sonra mezhep sonrası ise kültür farklılığı

0|0
    0|1
  • Din ve ırk önemli

0|0
    0|0
  • Din.

0|2
    0|2
    • yaradılanı sev yaradandan ötürü demiş üstad , belki kendi dinini sevdirir bir kişi daha katarsın şerefli dinimize diye düşünüyorum ben hep , doğrumu bilmiyorum ama irşad etmek olanağı olsada edebilsek keşke...

• Evet. Teşekkürler cevap için.

• ırk sanırım.hele bir ırk varki..polemik oluşmasın söylemiim...

0|0
    0|2
  • Din önemli .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olsa olsa kültür olabilir ki o bile problem değil... insan ayırmak prensibim değildir

0|3
    2|0
  • F hiçbiri.

0|2
    3|0
  • bence kızdan hoşlanıyorsan din,farklı kültür ve mezhep önemli değil.karşılıklı saygı , sevgi ve anlayış varsa gerisi teferruattır

0|1
    0|0
  • yaşam tarzı ve din önemli

0|0
    0|0
  • bence din ama çok aşırı uclardaki mezheplerede mesafem vardır bana uyum sağlayacaksa kültür ve yaşam tarzı sorun etmem

0|0
    0|0
  • Dİn derim. Çünkü din, diğer şıkları da kapsıyor.

2|0
    0|2
  • Cevabım yaşam tarzı. Yaşam tarzı zaten o söylediklerinin bir çoğunu kaplıyor

0|0
    0|0
  • kültür ve yaşam tarzı önemli tabii

0|0
    0|0
  • Hiç bir önemi yok.

0|0
    1|0
Yükleniyor... ;