Bir kadın kocasını zengin yapabilir mi?

Bir kadın kocasını zengin yapabilir mi?

...

0|0
67

En İyi Kız Görüşü

• eşinde ticaret kafası var ise olur neden olmasın ama, dilerim beyaz kadın ticareti yapılmaz:D

0|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın adamı milyoner yapsa bile bir iki sene içinde o milyonlar zahen kendi kullanır :) ama idareli olarak yaşam yaşanırsa neden olmasin ?Benim büyük dayımın kızı bana bir kaç sene şöyle bir şey söyledi ve beni şaşırttı .Kocanın 3 tabağı varsa 1 sini kır dedi.Bende ne demek istediğini anlamadım.Ve bana erkek adamı çok zengin yaparsan şımarır dedi.Erkek adamı çok zengilleştirirsen ilk bırakacağı şey sensin dedi ve beni bu sözlerle şaşırttı.Acaba o nedelemi kadınlar erkeklerin parasını bitirmeye bu kadar hevesliler? İnsanları para acaba değiştirebiliyormu? Ben dayımın kızına katılıyormuyum bilmiyorum ama çevremde parayı bulunca 20 senelik eşlerini bıraktıklarını biliyorum ve belki kadınlar o nedenle erkeklerin paralarını kullanmayi seviyorlar.Başkasına yedireceklerine veya çok parası olursa onu başka insanlarla/ kadınlara yedireceklerine bizmi yiyelim diyorlar?Bazen bazı insanların evliklerine bakınca kadınlar bu şekil davrandığını görüyorum ve acaba kocalarının ceplerinde parasını bitirmelerinin nedeni bu olabilirmi?Parası yoksa, içmez, dışarıya gitmez, gece hayatı olmaz, başka kadınlarla olamaz.Olabilir

Allah herkese bol kazançlar versin ve hiç kimseyi şaşırtmasın

1|1
    0|1
    • Araknafobia senin bu cevabından bir çok soru türetilebilir :))

• Yok yanlış anlama amacım o değildi, telif hakkın denen bişe var dimi :))

• Yanlış anlamadım.Ciddiyim.İçinde begendigin sorular varsa kullanabilirsin.Yazı benim ama içindeki yanıtlar ve sorular sana soru sormak istedigin sorular sordurmak istiyorsa kullabilirsin.Fikirler diğer fikerlere yardimci oluyorsa ne mutlu bize :)

• Kadın vardır adamı vezir eder , kadın vardır adamı rezil eder...

Tutumluysa, çalışıp didiniyorsa yapar tabii.

2|0
    0|1
  • he ya yapa bilir cok kolay .. messela piyango billeti alir ve kazanir. kocasida milyoner olur..

0|1
    0|1
  • boyle bir soz var hani kadin kocasini milyoner eder kocasi onceden milyarderse

0|1
    0|1
  • trilyonerse ben kendime güveniyorum, itinayla milyonere çekerim şahsen.

2|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Kocasını batırabildiğini biliyoruz da milyoner nasıl yapar hiç bilemedim.

1|1
    0|1
  • Şükretmesini bilen yapar verende allah alanda bizim racon böyle

0|1
    0|1
  • Kadın milyonerdir ve ölür ve tek mirasçısı kocasıdır.Bu sayede erkek milyoner olur.

0|1
    1|1
  • Hatun mu pazarlamayı düşünüyon hayır mı bu nasıl soru.

0|0
    1|3
    • Seninki nasıl bir cevap oldu Fizikçi, aklın başka şeylere çalışmıyor galiba...

• Seninle polemiğe girmeyeceğim, ayrıca orasının adı oturma kasıdır, cahil cühela...

• Kasla mı oturuyorsun kemik var orda kemik bak asıl sapkın sen çıktın.

• Karısının güzel ahlakı. kocasının en büyük zenginliğidir...

0|1
    0|1
  • sesli güldüm :D kadın ve kocasını milyoner yapmak :) ahahaha

0|0
    0|0
  • kocası daha önce milyarderse evet..

0|0
    0|1
Yükleniyor... ;