Veli Kavlak sizce doğrumu yaptı?

Bugün adanademir maçında adanalı oyuncuya bir pozisyonda kırmızı kart çıkardı hakem veli kırmızı kart yok diyip kartı iptal ettirdi.

Ben adam gibi adam veli kavlak demek istiyorum. Helal olsun valla. Siz ne düşünüyorsunuz bu olay hakkında?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş forması giyen her futbolcunun yapması gerekeni yapti. Önemli bir maçta yapsaydi yine de helal olsun derdim mağlup olsak bile futbolcumuzun arkasinda dururdum...

1|2
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum. Veli Beşiktaşlı duruşunu gösterdi

• @bendiss çirkefliği en iyi galatasaray bili bülentle arifle. Fenere gelince Luganolar emreler unutulurmu asla :). Zaman geçirmek ayrı birşey kırmızı kartı iptal ettirmek ayrı birşey farı göremiyorsun bile

• Biz semih kaya yı tebrik etmesini bilmiştik. Melo nun Burak Yilmazin takimini tutuyorsan karaktersizlikten bahsetme bir semihi sayabilirsin başka kim fair play adina bisey yapmis?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyütülmesi gereken bir şey yok futbolcuları pislik gibi davransada arkasında duranların utanması gereken bir durum var. Veli giydiği forma nasıl davranmasını gerektiriyorsa öyle davrandı.

0|2
    0|0
  • doğru yaptı örnek davranış

0|1
    0|0
  • Olmasi gerekeni yapti

0|0
    0|0
    • Bize görede öyle ama piyasada topçuyum diye geçinip neler neler yapanlar var

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaşlılık duruşu bunu gerektirir En doğrusunu yaptı işte bu yüzden bizde emre melo gibi oyuncular yer almaz
    Diğerlerine ornek olsun #adamlığı

0|1
    0|0
  • Güzel bir örnek olsun bundan sonrası için ama tabi bu maç kıstas değil pek benim gözümde daha önemli büyük maçlarada yansısın bu mesela BJK GS maçında olduya GS 1-0 öndeyken yine böle bir pozizyon oldu Veli iptal ettirsin ya da gerçekten ettirirmi buda önemli yoksa bugünkü hareket gayet güzel.

0|0
    0|1
  • Helal olsun güzel hareketti takımındaki bazı oyuncuların yapmıcağını yaptı.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;